MZ-DS-75
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 maart 2012, dus sinds 14 jaren, 1 maand en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 R rijden er in dezelfde variant (0429) nog 922 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2000 en december 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.405 en € 12.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.234 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 maart 2012. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 R | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.514 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 1 maand en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 maart 2012. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 224 kg |
| Massa rijklaar | 238 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 212 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 450 kg |
| Technische max massa voertuig | 450 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 0429 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*92/61*0041*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-DS-75 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-DS-75
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-DB-75 | BMW | R 1200 | € 18.792 | 01-10-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DD-75 | Honda | CBF600SA | € 8.550 | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DF-75 | Benelli | TB | Onbekend | 28-09-2010 | 22,3 jaar |
| MZ-DH-75 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 10-03-2011 | 18,8 jaar |
| MZ-DJ-75 | Harley-Davidson | XR1200X | € 13.895 | 09-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DL-75 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 18-01-2011 | 20,2 jaar |
| MZ-DP-75 | Suzuki | GSX-R 750 | € 11.999 | 15-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DR-75 | Piaggio | M60 | € 4.179 | 19-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DS-70 | Yamaha | WR 450 | Onbekend | 21-10-2010 | 16,4 jaar |
| MZ-DS-71 | Yamaha | XT 350 | Onbekend | 15-10-2010 | 33 jaar |
| MZ-DS-72 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 20-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DS-74 | BMW | R 1150 | Onbekend | 12-02-2011 | 22,2 jaar |
| MZ-DS-75 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-03-2012 | 20,1 jaar |
| MZ-DS-76 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 27-05-2011 | 17,8 jaar |
| MZ-DS-77 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 07-09-2011 | 19,1 jaar |
| MZ-DS-79 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 12-05-2012 | 19,1 jaar |
| MZ-DT-75 | Yamaha | WR 450 | € 9.999 | 22-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DX-75 | Ducati | M4 | Onbekend | 21-10-2010 | 22,2 jaar |
| MZ-DZ-75 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 8.748 | 29-10-2010 | 15,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.234 en/of een gewicht van ± 224 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 1000 | € 12.200 | 209 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 12.600 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 12.600 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.900 | 229 cm | 87 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Honda VFR800 | € 12.500 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 11.400 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | € 11.300 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| Honda ADV750 | € 12.800 | 225 cm | 91 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.500 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.100 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.100 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Yamaha XP 500 | € 11.500 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.700 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Yamaha XP 530 | € 12.800 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Honda VFR800X | € 13.000 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.