MX-RL-34
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 mei 2010, dus sinds 16 jaren en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 GS rijden er nog 686 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en april 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.181 en € 13.772, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.714 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 mei 2010. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 GS | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.645 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 2 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 mei 2010. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 246 kg |
| Massa rijklaar | 260 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RL-34 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RL-34
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-34 | Triumph | Tiger | € 14.490 | 15-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RD-34 | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 21.475 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RF-34 | Triumph | Tiger | Onbekend | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RG-34 | Kawasaki | Versys | € 5.569 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-34 | Zündapp | KS 80 | Onbekend | 14-05-2010 | 44,9 jaar |
| MX-RJ-34 | Suzuki | DL 650 | € 7.999 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RL-30 | Aprilia | RC | Onbekend | 21-05-2011 | 18,5 jaar |
| MX-RL-31 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 17-05-2010 | 24,8 jaar |
| MX-RL-33 | BMW | R 1100 | Onbekend | 24-06-2011 | 28 jaar |
| MX-RL-34 | BMW | R 1150 | Onbekend | 17-05-2010 | 25,3 jaar |
| MX-RL-35 | Harley-Davidson | XL883 | Onbekend | 14-07-2010 | 20,2 jaar |
| MX-RL-36 | BMW | R 850 | Onbekend | 02-07-2010 | 27,9 jaar |
| MX-RL-37 | Yamaha | Fazer | Onbekend | 17-05-2010 | 27,9 jaar |
| MX-RL-38 | BMW | K 1200 | Onbekend | 24-03-2011 | 20,6 jaar |
| MX-RL-39 | Zelfbouw | Softail | € 9.478 | 21-03-2025 | 16 jaar |
| MX-RN-34 | BMW | K 1300 | € 23.397 | 25-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-34 | Honda | XL1000V | Onbekend | 01-11-2011 | 18,5 jaar |
| MX-RR-34 | Honda | SC45 | Onbekend | 01-08-2015 | 26,2 jaar |
| MX-RS-34 | Kawasaki | ER - 6 N | € 5.352 | 29-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RT-34 | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-05-2010 | 21,8 jaar |
| MX-RV-34 | Honda | ST1300A | € 19.990 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RX-34 | Yamaha | MT 03 | € 5.998 | 29-05-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.714 en/of een gewicht van ± 246 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda VFR800 | € 12.900 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.200 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda VFR800X | € 13.200 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | € 12.800 | 225 cm | 91 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 13.500 | 224 cm | 95 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 13.500 | 217 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.000 | 224 cm | 85 cm | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.700 | - | - | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000FA | € 12.000 | 221 cm | 78 cm | 230 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.000 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Honda NSS750 | € 13.500 | 220 cm | 79 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 13.200 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.