MX-FX-40
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW R 1150 GS rijden er nog 686 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en april 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.181 en € 13.772, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.714 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 april 2010. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 GS | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.601 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 april 2010. Het voertuig was toen 8 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 255 kg |
| Massa rijklaar | 264 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-FX-40 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-FX-40
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-FB-40 | Yamaha | V Max | Onbekend | 26-02-2010 | 28,2 jaar |
| MX-FD-40 | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 03-03-2010 | 18,9 jaar |
| MX-FG-40 | Zündapp | 537-01 | Onbekend | 19-01-2010 | 42,8 jaar |
| MX-FJ-40 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 27-02-2010 | 22 jaar |
| MX-FN-40 | Suzuki | DL 650 | € 7.990 | 30-01-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FP-40 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | Onbekend | 05-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FR-40 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 13-02-2010 | 19,8 jaar |
| MX-FS-40 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | Onbekend | 16-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FT-40 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 12-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FX-40 | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-04-2010 | 25 jaar |
| MX-FX-41 | BMW | R 1200 | Onbekend | 17-02-2010 | 25,2 jaar |
| MX-FX-42 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 10-02-2010 | 20,2 jaar |
| MX-FX-43 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 13-03-2010 | 18,6 jaar |
| MX-FX-44 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 13-03-2010 | 17,8 jaar |
| MX-FX-45 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 13-02-2010 | 21,2 jaar |
| MX-FX-46 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 04-03-2010 | 18,6 jaar |
| MX-FX-47 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 15-02-2010 | 33,7 jaar |
| MX-FX-48 | Honda | SC48 | Onbekend | 20-02-2010 | 21,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.714 en/of een gewicht van ± 255 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda VFR800 | € 12.900 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda ADV750 | € 12.800 | 225 cm | 91 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 13.500 | 217 cm | 79 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.700 | - | - | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000FA | € 12.000 | 221 cm | 78 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 13.200 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 13.200 | 219 cm | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.500 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 1200 | € 13.300 | 220 cm | 92 cm | 250 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 12.800 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.