77-MD-VS
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juni 2014, dus sinds 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 Gs Adventure rijden er in dezelfde variant (0441) nog 664 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en maart 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.828 en € 15.431, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.475 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 Gs Adventure is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 juni 2014. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 Gs Adventure | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 Gs Adventure |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.805 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 maart 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 2 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juni 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 juni 2014. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 232 kg |
| Massa rijklaar | 253 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 207 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 460 kg |
| Technische max massa voertuig | 460 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type R21 | |
| Variant 0441 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00041/04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-MD-VS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-MD-VS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-MB-VS | Suzuki | DL650A | € 8.178 | 11-10-2012 | 13,6 jaar |
| 77-MD-VB | Kawasaki | J300 | € 4.059 | 28-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VD | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 20-05-2014 | 18 jaar |
| 77-MD-VF | Yamaha | XVS 950 | € 10.398 | 15-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VG | Honda | NC750XD | € 8.799 | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VH | MV Agusta | Brutale 800 | € 15.290 | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VJ | Yamaha | FZ 1 | € 11.448 | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VL | Honda | NC750XD | € 8.799 | 19-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VN | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VR | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 24-06-2014 | 17,1 jaar |
| 77-MD-VS | BMW | R 1150 | Onbekend | 30-06-2014 | 23,3 jaar |
| 77-MD-VT | BMW | R 1200 | € 21.144 | 01-04-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VV | Harley-Davidson | Street Glide | € 28.280 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MD-VX | KTM | 660 Supermoto | Onbekend | 25-03-2014 | 23,3 jaar |
| 77-MD-VZ | BMW | R 1200 | € 20.926 | 29-03-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MF-VS | Honda | MB 8 | Onbekend | 15-07-2015 | 38,9 jaar |
| 77-MG-VS | Honda | NC700XA | Onbekend | 12-07-2016 | 14 jaar |
| 77-MJ-VS | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 12-07-2018 | 19 jaar |
| 77-MK-VS | Suzuki | DL 1000 | € 13.299 | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| 77-ML-VS | Kawasaki | Versys 650 | € 8.299 | 06-06-2020 | 6 jaar |
| 77-MN-VS | Ducati | Hypermotard | € 12.989 | 10-04-2021 | 12 jaar |
| 77-MP-VS | Honda | VFR800A | Onbekend | 30-03-2022 | 18,7 jaar |
| 77-MR-VS | Kreidler | K54 | Onbekend | 17-08-2022 | 45,9 jaar |
| 77-MS-VS | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 08-06-2023 | 3 jaar |
| 77-MT-VS | Ducati | Multistrada 1260 | € 24.990 | 03-05-2024 | 7 jaar |
| 77-MV-VS | BMW | G 310 | € 6.480 | 22-10-2024 | 1,6 jaar |
| 77-MX-VS | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.499 | 22-07-2025 | 8,8 jaar |
| 77-MZ-VS | Yamaha | XTZ 690 | € 12.698 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.475 en/of een gewicht van ± 232 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.800 | 217 cm | 79 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.800 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.600 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.500 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.700 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Ducati Multistrada 950 | € 15.700 | 229 cm | 99 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.700 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| KTM 1090 Adventure | € 14.900 | 226 cm | 89 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.