MZ-06-BR
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 1998 en is nu 27 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 juni 2014, dus sinds 11 jaren, 11 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1100 GS rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1100 GS is helaas onbekend.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1100 GS | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1100 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.559 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 1998 |
| Leeftijd | 27 jaren, 10 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 juni 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 11 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 320 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2008 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-06-BR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-06-BR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-04-BR | Aprilia | Moto 6.5 | Onbekend | 23-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-05-BR | Aprilia | Moto 6.5 | Onbekend | 01-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BB | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 24-06-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BG | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 24-06-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BJ | BMW | R 1100 | Onbekend | 03-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BK | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 25-06-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BP | Honda | CB 500 | Onbekend | 01-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BR | BMW | R 1100 | Onbekend | 03-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BS | Honda | Fireblade | Onbekend | 10-07-1998 | 33 jaar |
| MZ-06-BX | BMW | R 1100 | Onbekend | 15-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BY | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 11-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-06-BZ | Honda | Pan European | Onbekend | 29-07-1998 | 27,8 jaar |
| MZ-07-BR | BMW | R 1100 | Onbekend | 07-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-08-BR | BMW | F 650 | Onbekend | 01-07-1998 | 27,9 jaar |
| MZ-09-BR | BMW | R 1100 | Onbekend | 09-07-1998 | 27,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 1500 | € 13.700 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 14.100 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 13.500 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 14.000 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
| Kawasaki VN 1700 | € 12.800 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.