10-MF-DL
Er rijden momenteel 4.173 BMW F 650's rond in Nederland. Deze F 650 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 11 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW F650 GS rijden er in dezelfde variant (0175) nog 385 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2003 en mei 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.589 en € 10.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.295 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW F650 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 juni 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW F 650 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW F650 GS | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | F650 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 980 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Continue vermogen | 37 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 65 1E A |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 652cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 11 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juni 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 194 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 186 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 380 kg |
| Technische max massa voertuig | 380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E650G | |
| Variant 0175 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0200*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW F 650 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-MF-DL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-MF-DL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-MB-DL | KTM | 450 EXC | € 9.949 | 14-10-2011 | 14,6 jaar |
| 10-MD-DL | Yamaha | YP250R | € 5.299 | 26-03-2013 | 13,2 jaar |
| 10-MF-DB | Suzuki | DL650A | Onbekend | 23-08-2014 | 17,7 jaar |
| 10-MF-DD | Aprilia | SM | Onbekend | 22-05-2014 | 17,1 jaar |
| 10-MF-DF | Kawasaki | VN1600 Mean Streak | Onbekend | 23-05-2014 | 20,9 jaar |
| 10-MF-DJ | Honda | CBF600SA | Onbekend | 28-05-2014 | 18,2 jaar |
| 10-MF-DK | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 28-05-2014 | 18,1 jaar |
| 10-MF-DL | BMW | F 650 | Onbekend | 02-06-2014 | 21,9 jaar |
| 10-MF-DN | BMW | K 1600 | € 27.179 | 07-06-2014 | 12 jaar |
| 10-MF-DR | BMW | R 1200 | € 22.921 | 11-06-2014 | 12 jaar |
| 10-MF-DS | Aprilia | RP | Onbekend | 08-06-2015 | 22,2 jaar |
| 10-MF-DT | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 13-06-2014 | 12 jaar |
| 10-MF-DV | Moto Guzzi | LW | Onbekend | 10-06-2014 | 14,2 jaar |
| 10-MF-DZ | Honda | VTX1300S | Onbekend | 07-08-2014 | 19,7 jaar |
| 10-MG-DL | Harley-Davidson | Flhpi | Onbekend | 25-08-2015 | 22,9 jaar |
| 10-MH-DL | BMW | K 1600 | Onbekend | 09-12-2016 | 12,8 jaar |
| 10-MJ-DL | Triumph | Speedmaster | Onbekend | 17-03-2018 | 15,9 jaar |
| 10-MK-DL | Harley-Davidson | Roadster | € 15.300 | 07-11-2018 | 7,6 jaar |
| 10-ML-DL | Ducati | Multistrada 1200 | € 23.689 | 15-08-2019 | 10,3 jaar |
| 10-MP-DL | Harley-Davidson | Flhr | € 24.493 | 05-09-2022 | 16,3 jaar |
| 10-MR-DL | Yamaha | MTN690 | € 7.899 | 18-03-2022 | 4,2 jaar |
| 10-MS-DL | Suzuki | GSF 1250 | Onbekend | 15-04-2023 | 16,8 jaar |
| 10-MT-DL | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 25-09-2023 | 2,7 jaar |
| 10-MV-DL | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 08-05-2024 | 2,1 jaar |
| 10-MX-DL | Ducati | Scrambler | € 11.560 | 29-01-2025 | 1,3 jaar |
| 10-MZ-DL | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 09-08-2025 | 23,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.295 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MTN850 | € 9.800 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 6 | € 8.500 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.500 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha MTT690 | € 9.600 | 215 cm | 84 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 07 | € 9.000 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.800 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.100 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.100 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 8.800 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XSR 700 | € 8.600 | 208 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.300 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha MTM690 | € 9.200 | 208 cm | 87 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.300 | - | - | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 9.100 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| Cfmoto 675SR-r | € 9.000 | 202 cm | 79 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.