MR-XX-25
Er rijden momenteel 93 BMW 589's rond in Nederland. Deze 589 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 1 maand en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW M 589 rijden er nog 93 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1997 en juli 2000. De nieuwwaarde van deze BMW M 589 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 mei 2007. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 589 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW M 589 | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | M 589 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.283 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1171cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 1 maand en 17 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 mei 2007. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 280 kg |
| Massa rijklaar | 287 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 589 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-XX-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-XX-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-XB-25 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 15-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XD-25 | Ducati | 999 | Onbekend | 13-06-2007 | 23,2 jaar |
| MR-XG-25 | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XH-25 | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XL-25 | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 15-05-2007 | 21,8 jaar |
| MR-XP-25 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 23-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XS-25 | Buell | XB12SS Buell Lightning Long | Onbekend | 24-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XT-25 | Honda | CB600F | Onbekend | 05-06-2007 | 19 jaar |
| MR-XV-25 | BMW | R 1100 | Onbekend | 26-05-2007 | 30,9 jaar |
| MR-XX-20 | Triumph | Tiger | Onbekend | 30-05-2007 | 19 jaar |
| MR-XX-23 | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 09-06-2007 | 26,4 jaar |
| MR-XX-24 | Honda | RC 36 | Onbekend | 26-05-2007 | 29,2 jaar |
| MR-XX-25 | BMW | 589 | Onbekend | 26-05-2007 | 27,1 jaar |
| MR-XX-26 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-05-2007 | 24,8 jaar |
| MR-XX-27 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 23-05-2007 | 24 jaar |
| MR-XX-28 | Suzuki | 1500 Intruder LC | Onbekend | 23-05-2007 | 26,4 jaar |
| MR-XX-29 | Yamaha | RP08 | Onbekend | 23-05-2007 | 23,1 jaar |
| MR-XZ-25 | Kawasaki | ZZR 1400 | Onbekend | 26-05-2007 | 19 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstc Heritage Classic | - | - | 310 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | - | - | 310 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 300 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZ-R 1100 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | 240 cm | 93 cm | 300 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Honda XL1000VA | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 310 kg |
| Harley-Davidson Fxstc Softail Custom | - | - | 300 kg |
| Honda SC51 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdf Dyna Fat BOB | 233 cm | 89 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Vrscdx Night Rod Special | 244 cm | 89 cm | 290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.