MH-BX-63
Er rijden momenteel 887 BMW 259's rond in Nederland. Deze 259 komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 oktober 2013, dus sinds 12 jaren, 7 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW 259 C rijden er nog 887 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW 259 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 augustus 2005. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 259 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 259 C | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 259 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.933 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1170cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 oktober 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 7 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 augustus 2005. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 256 kg |
| Massa rijklaar | 263 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat a. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2011 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 259 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MH-BX-63 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MH-BX-63
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MH-BD-63 | Honda | SC 35 | Onbekend | 30-08-2002 | 26,2 jaar |
| MH-BF-63 | Kawasaki | GPX 750 R | Onbekend | 23-11-2002 | 38,2 jaar |
| MH-BH-63 | Honda | Pan European | Onbekend | 16-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BJ-63 | BMW | R 1150 | Onbekend | 17-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BP-63 | Honda | SC44 | Onbekend | 04-10-2002 | 25,8 jaar |
| MH-BR-63 | Suzuki | GSX 1400 | Onbekend | 27-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BS-63 | Yamaha | RN09 | Onbekend | 24-08-2002 | 23,8 jaar |
| MH-BT-63 | BMW | R 1100 | Onbekend | 22-08-2002 | 27,3 jaar |
| MH-BX-61 | Kawasaki | ZX400L | Onbekend | 04-09-2002 | 35,1 jaar |
| MH-BX-62 | BMW | 259 | Onbekend | 28-08-2002 | 29,2 jaar |
| MH-BX-63 | BMW | 259 | Onbekend | 01-08-2005 | 26,1 jaar |
| MH-BX-65 | Honda | CBR600 F | Onbekend | 24-01-2003 | 30,1 jaar |
| MH-BX-66 | Suzuki | AG | Onbekend | 06-09-2002 | 29,2 jaar |
| MH-BX-67 | Honda | RC48 | Onbekend | 13-09-2002 | 25,8 jaar |
| MH-BX-69 | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 21-05-2003 | 26,2 jaar |
| MH-BZ-63 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 30-08-2002 | 23,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 256 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 280 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda RC 46 | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Honda CBR1000 F | - | - | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | - | - | 280 kg |
| Honda VFR800 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Honda RC 47 | 222 cm | 78 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Honda VT750C2 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| Suzuki DL 1050 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda CB 750 F | - | - | 250 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.