MX-RH-54
Er rijden momenteel 54 Aprilia VSsen rond in Nederland. Deze VS komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VS rijden er in dezelfde variant (S) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2008 en mei 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.790 en € 10.700, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.245 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VS bedraagt € 9.790 incl. BTW en BPM, deze Aprilia VS is daardoor € 455 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia VS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VS | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 104 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.790 |
| Bruto BPM | € 1.191 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 13 kW (18 pk) |
| Continue vermogen | 13 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 55 SX |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 553cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 125 kg |
| Massa rijklaar | 131 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 311 kg |
| Technische max massa voertuig | 311 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VS | |
| Variant S | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0372*03 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RH-54 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RH-54
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-54 | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RD-54 | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 11-12-2010 | 16,7 jaar |
| MX-RG-54 | BMW | K2LT | Onbekend | 23-07-2010 | 25,9 jaar |
| MX-RH-50 | Suzuki | DL650A | € 9.600 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-51 | Aprilia | VL | € 4.991 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-52 | Aprilia | VB | € 4.490 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-53 | Aprilia | RA | € 8.690 | 01-06-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-54 | Aprilia | VS | € 9.790 | 25-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-55 | Aprilia | RK | € 17.990 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-56 | Aprilia | RA | € 8.990 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-57 | Aprilia | SM | € 9.990 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-58 | Triumph | Tiger | € 14.490 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-59 | Kawasaki | ER - 6 N | € 5.352 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-54 | BMW | F 650 | € 10.584 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RN-54 | Suzuki | AN 650 | € 8.999 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-54 | Ducati | Monster 796 | € 10.580 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RR-54 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 26-05-2010 | 21,8 jaar |
| MX-RS-54 | Yamaha | FJR 1300 | € 16.998 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-54 | BMW | R 60 | Onbekend | 21-05-2010 | 49,9 jaar |
| MX-RZ-54 | Kawasaki | VN 800 | Onbekend | 25-05-2011 | 26,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.245 en/of een gewicht van ± 125 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 530 EXC | € 10.000 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| KTM 450 EXC | € 10.000 | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | € 10.600 | 232 cm | 83 cm | 130 kg |
| Beta RR4T | € 9.600 | - | - | 120 kg |
| Husaberg 450 FE | € 10.300 | 222 cm | 79 cm | 110 kg |
| Moto S.p.a. WR450F | € 10.400 | 224 cm | 84 cm | 120 kg |
| Husaberg 570 FE | € 10.500 | - | - | 110 kg |
| Rieju MR | € 9.800 | 229 cm | 83 cm | 110 kg |
| BMW G 450 | € 9.700 | - | - | 120 kg |
| Sherco 300 SEF | € 10.500 | 219 cm | 82 cm | 120 kg |
| Honda Crf 450 X | € 9.400 | - | - | 130 kg |
| Sherco 450 SEF-R | € 10.800 | 219 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 400 EXC | € 9.600 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.