MX-JH-94
Er rijden momenteel 117 Aprilia VR's rond in Nederland. Deze VR komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VR rijden er in dezelfde variant (E) nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2008 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.991 en € 8.214, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.526 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VR bedraagt € 4.991 incl. BTW en BPM, deze Aprilia VR is daardoor € 535 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia VR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VR | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.991 |
| Bruto BPM | € 519 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 29 kW (39 pk) |
| Continue vermogen | 29 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M34AM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 493cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 196 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 199 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 405 kg |
| Technische max massa voertuig | 405 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,54 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VR | |
| Variant E | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0425*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JH-94 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JH-94
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-94 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 25-04-2013 | 26,4 jaar |
| MX-JD-94 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 18-03-2010 | 18,1 jaar |
| MX-JF-94 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 18-05-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JG-94 | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.275 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-90 | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-91 | Aprilia | SM | € 8.990 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-92 | Aprilia | VB | € 3.965 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-93 | Aprilia | VR | € 3.990 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-94 | Aprilia | VR | € 4.991 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-98 | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 22-03-2010 | 25,2 jaar |
| MX-JH-99 | CC | ZH-CJL125 | € 1.150 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-94 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 20-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JL-94 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.875 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-94 | BMW | S 1000 | € 19.725 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-94 | Suzuki | GSF 650 | € 8.599 | 04-06-2010 | 16 jaar |
| MX-JT-94 | Harley-Davidson | Flhri | Onbekend | 26-03-2010 | 21,3 jaar |
| MX-JV-94 | BMW | R 1200 | € 21.259 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JX-94 | Honda | XL700VA | € 8.790 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JZ-94 | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-04-2010 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.526 en/of een gewicht van ± 196 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 5.800 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 350 | € 5.600 | 222 cm | 76 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.000 | 211 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Hyosung Comet | € 5.500 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki J300 | € 5.700 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco X-Town | € 5.200 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.