58-MG-LG
Er rijden momenteel 117 Aprilia VR's rond in Nederland. Deze VR komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VR rijden er in dezelfde variant (G) nog 36 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en augustus 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.990 en € 7.141, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.497 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia VR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 mei 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia VR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VR | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 125 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 509 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Continue vermogen | 16 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M28RM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 februari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 mei 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 171 kg |
| Massa rijklaar | 181 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 224 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 405 kg |
| Technische max massa voertuig | 405 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VR | |
| Variant G | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0425*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 58-MG-LG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
58-MG-LG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 58-MB-LG | Kawasaki | Ninja ZX-10R | € 13.878 | 11-04-2012 | 14,1 jaar |
| 58-MF-LG | Honda | XL650V | Onbekend | 04-03-2015 | 21,1 jaar |
| 58-MG-LB | Harley-Davidson | Flstni | Onbekend | 11-03-2016 | 20,4 jaar |
| 58-MG-LD | Yamaha | MT 07 | € 7.836 | 23-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LF | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.380 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LG | Aprilia | VR | Onbekend | 05-05-2017 | 16,3 jaar |
| 58-MG-LH | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 22-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LJ | Buell | XB12XT Buell Ulysses XT | Onbekend | 17-03-2016 | 16,6 jaar |
| 58-MG-LK | Harley-Davidson | Softail Slim S | € 24.550 | 23-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LL | Ducati | Monster 1200 | € 20.990 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LN | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.499 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LP | Honda | XL1000V | Onbekend | 19-04-2016 | 20,1 jaar |
| 58-MG-LR | BMW | K 1600 | € 28.438 | 26-03-2016 | 10,2 jaar |
| 58-MG-LS | Honda | CB600FA | Onbekend | 23-04-2016 | 18,2 jaar |
| 58-MG-LT | Honda | MSX125 | Onbekend | 25-01-2017 | 11,7 jaar |
| 58-MG-LV | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-06-2016 | 19,3 jaar |
| 58-MG-LZ | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 08-11-2016 | 16,1 jaar |
| 58-MH-LG | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 23-09-2017 | 14 jaar |
| 58-MK-LG | Ducati | Hypermotard 950 | € 14.290 | 27-03-2019 | 7,2 jaar |
| 58-ML-LG | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.694 | 11-02-2020 | 14,1 jaar |
| 58-MN-LG | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 01-07-2021 | 4,9 jaar |
| 58-MP-LG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 07-08-2021 | 18,7 jaar |
| 58-MR-LG | Yamaha | XP 560 | € 13.599 | 21-05-2022 | 4 jaar |
| 58-MS-LG | Moto Morini | X-Cape | € 9.099 | 23-03-2023 | 3,2 jaar |
| 58-MT-LG | Benelli | TRK 502 | € 8.245 | 22-06-2024 | 4,2 jaar |
| 58-MV-LG | BMW | R 1250 | € 21.255 | 03-07-2024 | 6 jaar |
| 58-MX-LG | Yamaha | MTN890 | € 10.597 | 04-04-2025 | 4,7 jaar |
| 58-MZ-LG | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 30.995 | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.497 en/of een gewicht van ± 171 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z300 ABS | € 4.700 | - | - | 160 kg |
| Kawasaki J300 | € 4.400 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha X City | € 4.700 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| Yamaha YP250R | € 4.700 | - | - | 170 kg |
| Piaggio M60 | € 4.200 | - | - | 160 kg |
| Honda CBR250RA | € 4.800 | - | - | 160 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Suzuki GW 250 | € 4.700 | - | - | 170 kg |
| Suzuki UH 200 | € 4.200 | - | - | 160 kg |
| Piaggio M69 | € 4.600 | - | - | 170 kg |
| Piaggio M62 | € 4.400 | - | - | 160 kg |
| SYM LH30W | € 4.700 | - | - | 180 kg |
| Piaggio M36 | € 4.400 | 205 cm | 76 cm | 170 kg |
| Yamaha X-Max 125 | € 4.600 | 218 cm | 78 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.