MX-PV-50
Er rijden momenteel 102 Aprilia VL's rond in Nederland. Deze VL komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VL rijden er in dezelfde variant (A) nog 77 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2007 en april 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.988 en € 4.991, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.991 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL bedraagt € 4.991 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Aprilia VL € - duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia VL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VL | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VL |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.991 |
| Bruto BPM | € 519 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 28 kW (38 pk) |
| Continue vermogen | 28 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M346M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 459cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 410 kg |
| Technische max massa voertuig | 410 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VL | |
| Variant A | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0145*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis a. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-PV-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-PV-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-PB-50 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 29-04-2010 | 21,9 jaar |
| MX-PD-50 | Yamaha | FZ 1 | € 12.498 | 06-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-50 | Suzuki | SV 1000 | Onbekend | 27-04-2010 | 20,1 jaar |
| MX-PL-50 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 11-05-2010 | 19,2 jaar |
| MX-PP-50 | BMW | K 1300 | € 18.893 | 07-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PR-50 | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 13-08-2010 | 18,3 jaar |
| MX-PS-50 | BMW | R 1200 | € 20.609 | 12-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PT-50 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 08-05-2010 | 17,1 jaar |
| MX-PV-50 | Aprilia | VL | € 4.991 | 18-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PV-51 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 11-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PV-54 | Piaggio | M60 | € 4.179 | 14-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PV-56 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 14-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PV-58 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.300 | 15-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PV-59 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.300 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PZ-50 | Ducati | S4R | Onbekend | 07-05-2010 | 19,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.991 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Hyosung Comet | € 5.000 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kymco X-Town | € 5.000 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM Cruisym | € 5.400 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.