71-MD-LJ
Er rijden momenteel 1.204 Aprilia RR's rond in Nederland. Deze RR komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RR rijden er nog 116 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2003 en augustus 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 13.732, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.361 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 augustus 2013. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RR | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.319 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 105 kW (143 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 augustus 2013. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 196 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RR | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MD-LJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MD-LJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-LJ | BMW | K 1600 | € 26.138 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 71-MD-LB | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | € 24.770 | 16-07-2013 | 12,9 jaar |
| 71-MD-LD | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 07-08-2013 | 20 jaar |
| 71-MD-LF | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 20-07-2013 | 19 jaar |
| 71-MD-LG | Yamaha | XVS 950 | € 9.298 | 17-07-2013 | 12,9 jaar |
| 71-MD-LJ | Aprilia | RR | Onbekend | 10-08-2013 | 20,1 jaar |
| 71-MD-LK | BMW | R 1100 | Onbekend | 06-11-2013 | 26 jaar |
| 71-MD-LL | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 03-10-2014 | 18,1 jaar |
| 71-MD-LN | Piaggio | Beverly 350 | € 5.799 | 26-07-2013 | 12,8 jaar |
| 71-MD-LP | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 30-07-2013 | 12,8 jaar |
| 71-MD-LS | Honda | RD11 | Onbekend | 06-08-2013 | 22 jaar |
| 71-MD-LT | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 24-07-2015 | 17,5 jaar |
| 71-MD-LX | Honda | NSS300A | € 5.713 | 03-08-2013 | 12,8 jaar |
| 71-MF-LJ | BMW | R 1200 | € 23.419 | 17-01-2015 | 11,4 jaar |
| 71-MG-LJ | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 31.999 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| 71-MH-LJ | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 07-04-2017 | 9,1 jaar |
| 71-MJ-LJ | Kawasaki | Ninja 400 | € 6.599 | 10-04-2018 | 8,1 jaar |
| 71-MK-LJ | Honda | CB600F | € 8.789 | 20-04-2019 | 16,1 jaar |
| 71-ML-LJ | BMW | S 1000 | € 17.949 | 29-02-2020 | 10,9 jaar |
| 71-MN-LJ | Honda | VFR800X | € 13.498 | 04-12-2020 | 11 jaar |
| 71-MR-LJ | Triumph | Tiger XCX | € 13.900 | 08-06-2022 | 10,1 jaar |
| 71-MS-LJ | Kawasaki | Z 900 | € 13.097 | 17-03-2023 | 6,6 jaar |
| 71-MT-LJ | BMW | CE 04 | € 16.222 | 08-11-2023 | 2,5 jaar |
| 71-MV-LJ | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 23-02-2025 | 8 jaar |
| 71-MX-LJ | Qjmotor | Srt 700 SX | € 9.674 | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 71-MZ-LJ | Ducati | Streetfighter | € 19.859 | 15-11-2025 | 3,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.361 en/of een gewicht van ± 196 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 12.600 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.900 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.000 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.