56-MN-TZ
Er rijden momenteel 1.204 Aprilia RR's rond in Nederland. Deze RR komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RR rijden er in dezelfde variant (1) nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en januari 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 15.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.298 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR bedraagt € 13.989 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Aprilia RR € 691 duurder dan gemiddeld.
Deze Aprilia kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 255 km/uur. Daardoor behoort deze Aprilia RR tot de snelste 3.8% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 augustus 2022. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RR | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | € 13.989 |
| Bruto BPM | € 1.773 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 102 kW (139 pk) |
| Continue vermogen | 102 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 NG |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 augustus 2022. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 192 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 401 kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RR | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*0093*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 56-MN-TZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
56-MN-TZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 56-MB-TZ | Kawasaki | ZZR 1400 | Onbekend | 05-09-2012 | 19,2 jaar |
| 56-MF-TZ | Suzuki | VLR 1800 | Onbekend | 13-05-2015 | 18 jaar |
| 56-MG-TZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 25-06-2016 | 9,9 jaar |
| 56-MH-TZ | Piaggio | € 4.495 | 11-07-2017 | 8,9 jaar | |
| 56-MJ-TZ | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 27-07-2018 | 13,2 jaar |
| 56-ML-TZ | Royal Enfield | Classic | € 6.649 | 03-06-2020 | 6 jaar |
| 56-MN-TB | BMW | R 1250 | € 28.044 | 22-03-2021 | 5,2 jaar |
| 56-MN-TD | Honda | CRF1100D | € 17.799 | 13-03-2021 | 5,2 jaar |
| 56-MN-TF | Yamaha | MT 01 | Onbekend | 22-03-2021 | 20,1 jaar |
| 56-MN-TG | BMW | R 1250 | € 21.356 | 27-03-2021 | 5,2 jaar |
| 56-MN-TH | Kymco | Like | € 2.899 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 56-MN-TJ | Honda | ADV750 | € 13.698 | 17-03-2021 | 6,5 jaar |
| 56-MN-TK | Harley-Davidson | Fxst | Onbekend | 15-03-2021 | 19,3 jaar |
| 56-MN-TL | Honda | Transalp | Onbekend | 15-03-2021 | 28,5 jaar |
| 56-MN-TP | Yamaha | MTT850 | € 13.599 | 20-03-2021 | 7,8 jaar |
| 56-MN-TR | Harley-Davidson | Flhr | € 28.454 | 20-03-2021 | 9,2 jaar |
| 56-MN-TS | Harley-Davidson | Flhr | Onbekend | 24-03-2021 | 18,9 jaar |
| 56-MN-TT | Benelli | 752 S | € 6.816 | 24-03-2021 | 5,2 jaar |
| 56-MN-TV | Triumph | Tiger XCX | € 10.289 | 03-04-2021 | 7,7 jaar |
| 56-MN-TX | BMW | F 800 | € 12.500 | 22-03-2021 | 12,2 jaar |
| 56-MN-TZ | Aprilia | RR | € 13.989 | 02-08-2022 | 15,1 jaar |
| 56-MP-TZ | Yamaha | BT 1100 | Onbekend | 08-01-2022 | 20,2 jaar |
| 56-MR-TZ | Yamaha | MTM850 | € 10.997 | 04-08-2022 | 7,9 jaar |
| 56-MS-TZ | Kawasaki | Z 900 | € 10.897 | 22-05-2023 | 3,8 jaar |
| 56-MT-TZ | Suzuki | Street Magic | Onbekend | 17-10-2022 | 26,9 jaar |
| 56-MV-TZ | MV Agusta | Brutale | € 12.800 | 08-10-2024 | 1,6 jaar |
| 56-MX-TZ | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 06-06-2025 | 1 jaar |
| 56-MZ-TZ | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 07-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.298 en/of een gewicht van ± 195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.100 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 12.600 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.900 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.100 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.100 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.