54-MG-GD
Er rijden momenteel 1.204 Aprilia RR's rond in Nederland. Deze RR komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juli 2020, dus sinds 5 jaren, 10 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RR rijden er in dezelfde variant (1) nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en januari 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 15.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.298 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 oktober 2015. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RR | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.972 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 102 kW (139 pk) |
| Continue vermogen | 102 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 NG |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 oktober 2015. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 192 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 401 kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RR | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*0093*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-MG-GD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-MG-GD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-MB-GD | Honda | CB1000RA | Onbekend | 10-03-2012 | 17,2 jaar |
| 54-MD-GD | Honda | CBR125R | Onbekend | 01-06-2013 | 15,7 jaar |
| 54-MG-GB | Paughco | Softail | Onbekend | 15-10-2015 | 29,9 jaar |
| 54-MG-GD | Aprilia | RR | Onbekend | 30-10-2015 | 19,1 jaar |
| 54-MG-GF | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 24-02-2016 | 13,1 jaar |
| 54-MG-GK | Harley-Davidson | XL 1200N Nightster | Onbekend | 03-11-2015 | 16,5 jaar |
| 54-MG-GN | Yamaha | XVS 1300 | € 11.161 | 06-01-2016 | 10,4 jaar |
| 54-MG-GP | Honda | Honda | Onbekend | 03-05-2018 | 32,7 jaar |
| 54-MG-GR | Ducati | 1098 | Onbekend | 16-11-2015 | 18,3 jaar |
| 54-MG-GS | Yamaha | YZF-R3A | € 5.998 | 05-12-2015 | 10,5 jaar |
| 54-MG-GT | Ducati | Monster 821 | € 12.790 | 28-11-2015 | 10,5 jaar |
| 54-MG-GV | Triumph | Tiger 800 XC | € 12.190 | 28-11-2015 | 10,5 jaar |
| 54-MG-GX | Suzuki | GSR 750 | Onbekend | 09-06-2016 | 14,4 jaar |
| 54-MH-GD | Honda | XL700VA | Onbekend | 22-12-2016 | 16,7 jaar |
| 54-MJ-GD | Ducati | 1299 Panigale | € 45.100 | 30-12-2017 | 8,4 jaar |
| 54-MK-GD | Aprilia | € 19.925 | 12-01-2019 | 7,4 jaar | |
| 54-ML-GD | Suzuki | UK 110 | € 2.399 | 08-10-2019 | 6,6 jaar |
| 54-MN-GD | Honda | CBR1000ST | € 25.399 | 24-08-2020 | 5,8 jaar |
| 54-MR-GD | Yamaha | MTT690 | € 8.217 | 02-04-2022 | 4,2 jaar |
| 54-MS-GD | Kawasaki | Z 400 | € 6.649 | 12-01-2023 | 3,4 jaar |
| 54-MT-GD | Kawasaki | Z 650 | € 7.889 | 01-11-2024 | 6,1 jaar |
| 54-MV-GD | Triumph | Thruxton | € 20.795 | 23-05-2024 | 2 jaar |
| 54-MX-GD | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.746 | 21-02-2025 | 5,2 jaar |
| 54-MZ-GD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 19-08-2025 | 30,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.298 en/of een gewicht van ± 195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.100 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 12.600 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.900 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.100 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.100 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.