35-MD-JB
Er rijden momenteel 1.115 Aprilia RP's rond in Nederland. Deze RP komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RP rijden er in dezelfde variant (B) nog 409 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2002 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 13.846, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.418 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RP is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 juni 2013. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Aprilia RP voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RP | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RP |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.695 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 juni 2013. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 399 kg |
| Technische max massa voertuig | 399 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RP | |
| Variant B | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00027*06 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RP voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MD-JB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MD-JB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-JB | BMW | K 1600 | € 26.138 | 07-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MD-JB | Aprilia | RP | Onbekend | 01-06-2013 | 23,2 jaar |
| 35-MD-JD | BMW | K 1600 | € 27.991 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JF | Ducati | Multistrada 1200 | € 25.590 | 01-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JG | Yamaha | FJR1300A | Onbekend | 05-06-2013 | 17,6 jaar |
| 35-MD-JH | Honda | VFR1200X | € 16.458 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JK | BMW | R 1150 | Onbekend | 01-08-2013 | 24 jaar |
| 35-MD-JL | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 04-06-2013 | 21,7 jaar |
| 35-MD-JN | M.v. Agusta | F4 1000 | Onbekend | 08-06-2013 | 21,6 jaar |
| 35-MD-JP | Honda | CBF125M | € 2.657 | 08-03-2014 | 12,2 jaar |
| 35-MD-JR | Honda | VFR1200X | € 16.458 | 08-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JT | Honda | VFR1200XD | € 17.641 | 11-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JV | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 13-06-2013 | 15,8 jaar |
| 35-MD-JX | Piaggio | M34 | € 7.479 | 15-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MD-JZ | BMW | C 650 | € 13.442 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| 35-MF-JB | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.680 | 12-09-2014 | 11,7 jaar |
| 35-MG-JB | Beta | € 6.100 | 26-01-2016 | 10,3 jaar | |
| 35-MJ-JB | Yamaha | MT 07 | € 7.299 | 02-03-2018 | 8,2 jaar |
| 35-MK-JB | Piaggio | M25 | Onbekend | 03-02-2026 | 18,3 jaar |
| 35-ML-JB | Aprilia | Atlantic 500 | Onbekend | 19-11-2019 | 18,2 jaar |
| 35-MN-JB | Honda | CB500XA | € 7.799 | 02-03-2021 | 5,2 jaar |
| 35-MP-JB | MV Agusta | Brutale 800 | € 18.089 | 31-07-2021 | 11,2 jaar |
| 35-MR-JB | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 10-02-2023 | 6,3 jaar |
| 35-MS-JB | Kawasaki | Z 900 | € 12.299 | 22-02-2023 | 3,3 jaar |
| 35-MT-JB | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.099 | 30-09-2023 | 2,7 jaar |
| 35-MV-JB | Suzuki | GSX-S 1000 | € 18.099 | 18-06-2024 | 1,9 jaar |
| 35-MX-JB | Honda | NC750XD | € 8.999 | 26-05-2025 | 10 jaar |
| 35-MZ-JB | BMW | F 900 | € 17.869 | 08-11-2025 | 2,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.418 en/of een gewicht van ± 195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.100 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.700 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.300 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.