46-MJ-FJ
Er rijden momenteel 167 Aprilia RK's rond in Nederland. Deze RK komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia rijden er in dezelfde variant (E) nog 18 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en juni 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.990 en € 20.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.274 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 november 2017. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | Onbekend |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 295 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 295 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.341 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 132 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V4, V4-A |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 999cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 november 2017. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 194 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RK | |
| Variant E | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0749*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 105 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 105 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 46-MJ-FJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
46-MJ-FJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-MB-FJ | KTM | 450 EXC | Onbekend | 04-11-2011 | 17,7 jaar |
| 46-MD-FJ | Honda | NC700XD | € 8.374 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 46-MF-FJ | Piaggio | € 5.619 | 25-06-2014 | 11,9 jaar | |
| 46-MG-FJ | Kawasaki | Versys 650 | € 6.416 | 26-09-2015 | 10,7 jaar |
| 46-MH-FJ | Triumph | Speedmaster | € 10.640 | 26-11-2016 | 9,5 jaar |
| 46-MJ-FB | BMW | R 850 | Onbekend | 06-10-2018 | 22,2 jaar |
| 46-MJ-FD | BMW | R 1200 | € 19.369 | 01-12-2017 | 8,5 jaar |
| 46-MJ-FF | Honda | MTX 125 | Onbekend | 13-11-2017 | 40,8 jaar |
| 46-MJ-FG | BMW | R 1200 | € 25.093 | 18-11-2017 | 8,5 jaar |
| 46-MJ-FJ | Aprilia | RK | Onbekend | 21-11-2017 | 15 jaar |
| 46-MJ-FK | Moto Guzzi | Stelvio 1200 | Onbekend | 30-11-2017 | 15 jaar |
| 46-MJ-FL | Kawasaki | VN 800 | Onbekend | 28-11-2017 | 27,2 jaar |
| 46-MJ-FN | BMW | R 1200 | € 23.532 | 28-04-2018 | 8,1 jaar |
| 46-MJ-FP | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 05-01-2018 | 8,4 jaar |
| 46-MJ-FR | Kawasaki | Z300 ABS | Onbekend | 28-07-2018 | 10,2 jaar |
| 46-MJ-FS | Honda | ST1300A | Onbekend | 12-01-2018 | 15 jaar |
| 46-MJ-FT | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 11-12-2017 | 14 jaar |
| 46-MJ-FV | BMW | R 1200 | € 19.369 | 15-12-2017 | 8,4 jaar |
| 46-MJ-FZ | Ducati | Supersport | € 16.690 | 22-12-2017 | 8,4 jaar |
| 46-MK-FJ | BMW | S 1000 | Onbekend | 13-07-2019 | 12,2 jaar |
| 46-ML-FJ | Harley-Davidson | V-rod | Onbekend | 04-09-2019 | 23,3 jaar |
| 46-MN-FJ | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 24-02-2021 | 23 jaar |
| 46-MP-FJ | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 08-06-2021 | 5 jaar |
| 46-MR-FJ | Yamaha | MTN690 | € 7.899 | 01-04-2022 | 4,2 jaar |
| 46-MS-FJ | Harley-Davidson | Flhx | € 31.895 | 15-12-2022 | 8,2 jaar |
| 46-MT-FJ | BMW | R 1250 | € 19.348 | 29-07-2023 | 6,9 jaar |
| 46-MV-FJ | Kawasaki | Versys 650 | € 6.077 | 03-05-2024 | 11,1 jaar |
| 46-MX-FJ | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| 46-MZ-FJ | BMW | R 1200 | € 19.549 | 14-01-2026 | 10,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.274 en/of een gewicht van ± 194 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 20.500 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 20.100 | 218 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 20.100 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati Streetfighter | € 20.000 | 212 cm | 87 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 18.600 | 227 cm | 94 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 19.300 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.600 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 18.500 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 21.700 | 228 cm | 96 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 19.300 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 21.200 | 209 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 19.600 | 206 cm | 94 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 19.900 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Ducati 959 Panigale | € 20.100 | 207 cm | 76 cm | 200 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 20.600 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 19.100 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| Ducati 1198 | € 20.600 | - | - | 190 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| Ducati Supersport | € 18.400 | 212 cm | 100 cm | 210 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 20.100 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 900 | € 18.700 | 231 cm | 94 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.