MZ-PG-97
Er rijden momenteel 89 Aprilia RC's rond in Nederland. Deze RC komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juli 2016, dus sinds 9 jaren, 9 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RC rijden er in dezelfde variant (0) nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en augustus 2015. De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 8.990 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Aprilia RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RC | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RC |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.990 |
| Bruto BPM | € 1.079 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M552M |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 839cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juli 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 9 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 219 kg |
| Massa rijklaar | 230 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 435 kg |
| Technische max massa voertuig | 435 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RC | |
| Variant 0 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0663*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-PG-97 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-PG-97
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-PB-97 | Yamaha | X City | € 4.499 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PD-97 | MV Agusta | Brutale | € 13.750 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PF-97 | Honda | CB1000RA | Onbekend | 26-04-2011 | 17,2 jaar |
| MZ-PG-90 | Suzuki | SFV 650 | € 8.499 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-91 | Suzuki | SFV 650 | € 1.010 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-92 | Suzuki | VZ 1500 | € 12.990 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-93 | Suzuki | SFV 650 | € 8.499 | 12-04-2014 | 12,1 jaar |
| MZ-PG-94 | Suzuki | VL 800 | € 10.799 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-95 | Suzuki | DL650A | € 10.499 | 16-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-96 | Suzuki | GSX-R 750 | € 15.000 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-97 | Aprilia | RC | € 8.990 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-98 | Aprilia | RA | € 7.990 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PG-99 | Harley-Davidson | Fxdf | Onbekend | 24-08-2011 | 17,9 jaar |
| MZ-PH-97 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 20-05-2011 | 21,1 jaar |
| MZ-PJ-97 | BMW | K 1200 | Onbekend | 23-04-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-PN-97 | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | € 17.825 | 14-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-PP-97 | Kawasaki | KLX 250 | € 3.907 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PR-97 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.870 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PS-97 | Suzuki | SV 1000 | Onbekend | 15-06-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-PT-97 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 23-04-2011 | 17,6 jaar |
| MZ-PX-97 | BMW | R 1200 | € 22.009 | 07-06-2011 | 15 jaar |
| MZ-PZ-97 | Ducati | Monster 620 | Onbekend | 18-05-2011 | 20,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.990 en/of een gewicht van ± 219 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki DL650A | € 9.000 | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 8.700 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 8.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda NC750XD | € 9.300 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda NC750XA | € 8.900 | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 9.000 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z800 ABS | € 8.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 750 | € 8.800 | 213 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 240 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 9.600 | - | - | 230 kg |
| Honda CBF600SA | € 8.500 | 216 cm | 77 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900 ABS | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.300 | 213 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda XL700VA | € 9.400 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | € 8.100 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.700 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki VN 800 | € 8.600 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki VZ 800 | € 9.600 | - | - | 220 kg |
| Honda CBF600NA | € 8.200 | 216 cm | 77 cm | 200 kg |
| Honda CB650FA | € 8.600 | 211 cm | 78 cm | 220 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 8.700 | 222 cm | 86 cm | 230 kg |
| Suzuki AN 400 | € 8.500 | 227 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 9.100 | 209 cm | 78 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.