20-WPN-5
Er rijden momenteel 3.549 Eduard P3's rond in Nederland. Deze P3 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard P3 neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (2615-3-POB40-135-) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2025 en januari 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard P3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard P3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard P3 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | P3 |
| Lengte | 3,90 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 0,96 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 381 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 2615-3-POB40-135- | |
| Uitvoering 56/135 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard P3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-WPN-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-WPN-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-WPB-5 | Kerenzo | K3500D | Open laadvloer | 14-03-2025 | 5,4 jaar |
| 20-WPD-5 | Proline | Gesloten opbouw | 24-03-2025 | 1,2 jaar | |
| 20-WPF-5 | Böckmann | PHA-p-V3013-160 | Veewagen | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 20-WPG-5 | Ifor Williams | P | Veewagen | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 20-WPH-5 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 20-WPJ-5 | Proline | Neerklapbare zijschotten | 25-04-2025 | 1,1 jaar | |
| 20-WPK-5 | Hulco | HU | Open laadvloer | 07-05-2025 | 1,1 jaar |
| 20-WPL-5 | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 19-05-2025 | 1 jaar |
| 20-WPN-1 | Hapert | Cobalt | Kipper | 02-10-2025 | 0,7 jaar |
| 20-WPN-2 | Hobby | 490 KMF | Caravan | 11-07-2025 | 4,2 jaar |
| 20-WPN-3 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 24-05-2025 | 2,5 jaar |
| 20-WPN-4 | Proline | Gesloten opbouw | 14-05-2025 | 1 jaar | |
| 20-WPN-5 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 21-05-2025 | 1 jaar |
| 20-WPN-6 | Anssems | AN | Open laadvloer | 22-05-2025 | 1 jaar |
| 20-WPN-7 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 23-05-2025 | 1 jaar | |
| 20-WPN-8 | Kabe | Imperial Hac 880 Tdl FK | Caravan | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| 20-WPN-9 | Finkl Fahrzeugbau | Veewagen | 22-05-2025 | 1,1 jaar | |
| 20-WPP-5 | Bürstner | C15-1141 | Niet nader aangeduid | 24-05-2025 | 1 jaar |
| 20-WPR-5 | Hobby | 400 SFE | Caravan | 13-06-2025 | 1 jaar |
| 20-WPS-5 | Temared | Voor vervoer voertuigen | 10-06-2025 | 1 jaar | |
| 20-WPT-5 | Fendt | Tendenza 465 | Caravan | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| 20-WPV-5 | Hobby | 490 KMF | Caravan | 05-07-2025 | 0,9 jaar |
| 20-WPX-5 | Anssems | AN | Gesloten opbouw | 04-07-2025 | 0,9 jaar |
| 20-WPZ-5 | Sirius | Gesloten opbouw | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 390 x 156 cm een gewicht van ± 381 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Pijnappel PG-1500 | 383 cm | 163 cm | 380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.