17-WPN-5
Er rijden momenteel 3.549 Eduard P3's rond in Nederland. Deze P3 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard P3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard P3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard P3 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | P3 |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 0,63 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 290 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,03 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 3116-3-PV-180- | |
| Uitvoering 63/180 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard P3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 17-WPN-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
17-WPN-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 17-WPB-5 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 21-03-2025 | 1,2 jaar | |
| 17-WPG-5 | Ifor Williams | TT | Kipper | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 17-WPH-5 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 19-04-2025 | 1,1 jaar |
| 17-WPJ-5 | Fendt | Saphir | Caravan | 28-06-2025 | 11 jaar |
| 17-WPK-5 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 09-05-2025 | 1,1 jaar |
| 17-WPL-5 | Fendt | 515 | Caravan | 12-03-2026 | 3,9 jaar |
| 17-WPN-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 19-05-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-2 | Henra | GB | Gesloten opbouw | 28-05-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-3 | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 14-05-2025 | 8,3 jaar |
| 17-WPN-4 | Anka | 2PF | Veewagen | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-5 | Eduard | P3 | Open laadvloer | 30-05-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-6 | Anssems | AN | Open laadvloer | 19-09-2025 | 0,7 jaar |
| 17-WPN-7 | Tabbert | W21 | Caravan | 12-06-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-8 | Hapert | Cobalt | Kipper | 21-05-2025 | 1 jaar |
| 17-WPN-9 | H&W | Niet nader aangeduid | 19-05-2025 | 1,3 jaar | |
| 17-WPP-5 | Pega | 3500 | Voor vervoer boten | 08-07-2025 | 0,9 jaar |
| 17-WPS-5 | Dethleffs | 3EM | Caravan | 15-08-2025 | 0,8 jaar |
| 17-WPT-5 | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 08-07-2025 | 0,9 jaar |
| 17-WPV-5 | VD-grues | Speed Crane 3.5 | Niet nader aangeduid | 21-10-2025 | 0,6 jaar |
| 17-WPX-5 | Atec | AT | Veewagen | 19-07-2025 | 0,9 jaar |
| 17-WPZ-5 | Hobby | 495 UL | Caravan | 30-07-2025 | 0,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.