WD-SL-13
Er rijden momenteel 275 Eduard LA2720's rond in Nederland. Deze LA2720 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 8 dagen.
Van deze Eduard LA2720 voor vervoer voertuigen rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2001 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Eduard LA2720 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 1 maart 2023. Het voertuig was toen 21 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Eduard LA2720 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard LA2720 | 2001
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | LA2720 |
| Lengte | 5,50 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 maart 2023. Het voertuig was toen 21 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 630 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,85 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type LA2720 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard LA2720 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WD-SL-13 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WD-SL-13
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WD-SB-13 | Atec | B 2 | Huifopbouw | 15-02-2002 | 24,3 jaar |
| WD-SF-13 | Hapert | E3000 | Kipper | 30-01-2002 | 24,3 jaar |
| WD-SG-13 | Verdonk | VA-ea-ahw | Gesloten opbouw | 31-01-2002 | 24,3 jaar |
| WD-SH-13 | Kip | 47SGb | Caravan | 16-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-10 | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 16-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-11 | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 22-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-12 | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 24-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-13 | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 01-03-2023 | 24,9 jaar |
| WD-SL-15 | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 16-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-17 | Eigenbouw | PVM5 | Gesloten opbouw | 16-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-18 | Eigenbouw | PVM5 | Gesloten opbouw | 16-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SL-19 | Henra | TA25 | Gesloten opbouw | 21-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SP-13 | Pega | MP1800-600 | Voor vervoer boten | 30-01-2002 | 24,3 jaar |
| WD-SR-13 | Hapert | R | Open wagen | 28-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-ST-13 | Anssems | BSX1 | Open wagen | 28-01-2002 | 24,4 jaar |
| WD-SV-13 | Chateau | 463C | Caravan | 29-01-2002 | 24,3 jaar |
| WD-SX-13 | Eriba | Triton | Caravan | 06-08-2002 | 23,8 jaar |
| WD-SZ-13 | LMC | 560K1 | Caravan | 25-03-2002 | 24,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.