96-WK-FK
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 december 2020, dus sinds 5 jaren, 5 maanden en 9 dagen.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-4-1HB40-200-) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2013 en april 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2013
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Breedte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 december 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 5 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 564 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,88 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 2615-4-1HB40-200- | |
| Uitvoering 63/200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*03 | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-WK-FK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-WK-FK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-WB-FK | Hapert | K | Open wagen | 09-04-2008 | 18,2 jaar |
| 96-WD-FK | Hapert | AL | Open wagen | 22-12-2008 | 17,4 jaar |
| 96-WF-FK | Humbaur | Lemans 3000 | Voor vervoer voertuigen | 29-08-2009 | 17 jaar |
| 96-WG-FK | Hapert | G2700 | Open wagen | 22-11-2000 | 25,5 jaar |
| 96-WH-FK | Van Weel | VW 1700 S | Speciale groep | 19-05-2011 | 15 jaar |
| 96-WJ-FK | LMC | Munsterland Musica 490 E | Caravan | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 96-WK-FB | Eriba | EX 471 | Caravan | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FF | Anssems | Gtb 1200-301X126 | Open laadvloer | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FG | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 21-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FH | Saris | C2000 | Open wagen | 09-09-2013 | 12,7 jaar |
| 96-WK-FJ | Paus | 25 WH | Ladderwagen | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FK | Eduard | K4 | Kipper | 24-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FN | Peters | PPT | Gesloten opbouw | 24-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FP | Anssems | Psx 2500-405X178 | Open laadvloer | 13-01-2014 | 12,4 jaar |
| 96-WK-FR | Wilk | W42 | Caravan | 31-05-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FS | Coxx | AW 35 | Open laadvloer | 04-07-2013 | 12,9 jaar |
| 96-WK-FT | Hobby | 560 CFE | Caravan | 23-08-2013 | 12,8 jaar |
| 96-WK-FV | Damco | DK 1001 | Voor vervoer boten | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 96-WK-FX | Dethleffs | LB1 | Caravan | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| 96-WK-FZ | Indespension | Roller Coaster 3.5 | Voor vervoer boten | 03-06-2013 | 18,3 jaar |
| 96-WL-FK | Proline | PL20AB | Open wagen | 08-06-2015 | 11 jaar |
| 96-WN-FK | Henra | BA203015 | Open laadvloer | 22-08-2016 | 9,8 jaar |
| 96-WP-FK | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 30-11-2016 | 9,5 jaar |
| 96-WR-FK | XX-trail | Veewagen | 11-07-2017 | 8,9 jaar | |
| 96-WS-FK | The Explorer Group LTD | Elddis Affinity 530 | Caravan | 06-07-2018 | 7,9 jaar |
| 96-WT-FK | Hulco | Terrax-3 | Open laadvloer | 09-11-2018 | 7,6 jaar |
| 96-WV-FK | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 16-10-2019 | 6,6 jaar |
| 96-WX-FK | Anssems | Bsx 1500-301X150 | Open laadvloer | 25-05-2020 | 6 jaar |
| 96-WZ-FK | Henra | MG35 | Voor vervoer voertuigen | 04-02-2021 | 5,3 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met breedte van 156 cm een gewicht van ± 564 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Saris C2000 | 404 cm | 163 cm | 610 kg |
| Hapert Cobalt | 403 cm | 160 cm | 520 kg |
| Humbaur Huk 202715 | 410 cm | 164 cm | 530 kg |
| Humbaur Huk 272715 | 410 cm | 164 cm | 540 kg |
| Humbaur Garant 2600 | 403 cm | 166 cm | 610 kg |
| Pijnappel PTK-1500 | 382 cm | 163 cm | 540 kg |
| Saris PKC | 397 cm | 163 cm | 550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.