86-WTF-2
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2026 en is nu 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3116-4-3HOB30-270-) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2014 en april 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2026
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2026 |
| Leeftijd | 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 761 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3116-4-3HOB30-270- | |
| Uitvoering 63/270 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*16 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-WTF-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-WTF-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-WTB-2 | Kalf | Voor vervoer boten | 09-04-2026 | Nieuw | |
| 86-WTD-2 | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 16-04-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-1 | Brandt | Extertal | Detailhandel/expositiedoel. | 20-04-2026 | 36,9 jaar |
| 86-WTF-2 | Eduard | K4 | Kipper | 24-04-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-3 | Fendt | Tendenza 560 | Caravan | 24-04-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-4 | Floor | Axd.330 | Huifopbouw | 22-04-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-5 | Hulco | HU | Open laadvloer | 19-05-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-6 | Cheval Liberte | Gesloten opbouw | 23-04-2026 | 2,1 jaar | |
| 86-WTF-7 | LMC | C20-1153 | Niet nader aangeduid | 02-05-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-8 | Eduard | K4 | Kipper | 30-04-2026 | Nieuw |
| 86-WTF-9 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 20-05-2026 | Nieuw |
| 86-WTH-2 | MCD | Open laadvloer | 08-05-2026 | Nieuw | |
| 86-WTJ-2 | Weinsberg | W52 | Caravan | 20-05-2026 | Nieuw |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 464 x 173 cm een gewicht van ± 761 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Henra K1.27 | 456 cm | 172 cm | 730 kg |
| Henra K1.20 | 456 cm | 171 cm | 700 kg |
| Henra KP27 | 456 cm | 171 cm | 730 kg |
| Henra K1 | 456 cm | 171 cm | 730 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.