68-WPZ-6
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3118-4-1EOB40-250-) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2020 en juli 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juli 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 810 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3118-4-1EOB40-250- | |
| Uitvoering 63/250 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-WPZ-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-WPZ-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-WPB-6 | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 17-03-2025 | 1,2 jaar |
| 68-WPD-6 | Knaus | Knaus | Caravan | 24-03-2025 | 18,2 jaar |
| 68-WPF-6 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 03-04-2025 | 1,2 jaar |
| 68-WPG-6 | Fendt | Apero 515 | Caravan | 23-04-2025 | 1,1 jaar |
| 68-WPH-6 | Hulco | HU | Voor vervoer voertuigen | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 68-WPJ-6 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 24-10-2025 | 0,6 jaar |
| 68-WPK-6 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 06-05-2025 | 1,1 jaar |
| 68-WPL-6 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 68-WPN-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 14-06-2025 | 1 jaar |
| 68-WPP-6 | Henra | MT35 | Voor vervoer voertuigen | 23-05-2025 | 2,9 jaar |
| 68-WPR-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 06-06-2025 | 1 jaar |
| 68-WPS-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 16-06-2025 | 1 jaar |
| 68-WPT-6 | Knaus | W04 | Caravan | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 68-WPV-6 | Hulco | HU | Open laadvloer | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| 68-WPX-6 | Anssems | AN | Kipper | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
| 68-WPZ-1 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 15-07-2025 | 0,9 jaar |
| 68-WPZ-2 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 08-07-2025 | 0,9 jaar | |
| 68-WPZ-3 | Humbaur | HK 152515-15P Flexzurr | Gesloten opbouw | 05-08-2025 | 0,8 jaar |
| 68-WPZ-4 | Anssems | AN | Open laadvloer | 17-09-2025 | 0,7 jaar |
| 68-WPZ-5 | Twintrailer | Twintrailer | Kipper | 10-07-2025 | 8,7 jaar |
| 68-WPZ-6 | Eduard | K4 | Kipper | 17-07-2025 | 0,9 jaar |
| 68-WPZ-7 | Proline | Neerklapbare zijschotten | 23-07-2025 | 0,9 jaar | |
| 68-WPZ-8 | Henra | BR | Gesloten opbouw | 17-07-2025 | 0,9 jaar |
| 68-WPZ-9 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 03-09-2025 | 0,7 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 459 x 186 cm een gewicht van ± 810 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Saris C2700 | 461 cm | 184 cm | 770 kg |
| Anssems AN | 467 cm | 184 cm | 750 kg |
| Henra K3.27 | 459 cm | 192 cm | 870 kg |
| Anssems Ksx 3000-305X178 | 461 cm | 188 cm | 770 kg |
| Anssems Ksx 2500-305X178 | 461 cm | 189 cm | 730 kg |
| Anssems Ksx 3500-305X178 | 461 cm | 189 cm | 820 kg |
| Humbaur Htk 3000.31 2016 | 455 cm | 192 cm | 870 kg |
| Cheval Liberte Gold | 452 cm | 184 cm | 750 kg |
| Wagenaar WA 1300 | 453 cm | 188 cm | 770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.