49-WNF-1
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 6 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3318-4-3EOB30-270-) nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2015 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2024
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 oktober 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 6 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 805 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3318-4-3EOB30-270- | |
| Uitvoering 63/270 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 49-WNF-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
49-WNF-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 49-WNB-1 | GS | AIC-2700 LBM | Afneembare bovenbouw | 07-10-2024 | 1,6 jaar |
| 49-WND-1 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 23-11-2024 | 1,5 jaar |
| 49-WNF-1 | Eduard | K4 | Kipper | 31-10-2024 | 1,6 jaar |
| 49-WNF-2 | Eduard | K3 | Kipper | 02-11-2024 | 1,6 jaar |
| 49-WNF-3 | Proline | Gesloten opbouw | 28-10-2024 | 1,6 jaar | |
| 49-WNF-4 | Henra | BR | Open laadvloer | 29-10-2024 | 1,6 jaar |
| 49-WNF-5 | Cheval Liberte | Gesloten opbouw | 08-03-2025 | 1,2 jaar | |
| 49-WNF-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 18-11-2024 | 1,5 jaar |
| 49-WNF-7 | Tijhof | TA35-ann | Voor vervoer voertuigen | 31-10-2024 | 1,6 jaar |
| 49-WNF-8 | BK Hengeren | P1522T | Voor vervoer boten | 31-10-2024 | 24 jaar |
| 49-WNF-9 | Fendt | 390 | Caravan | 07-02-2025 | 15,6 jaar |
| 49-WNG-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 12-11-2024 | 1,5 jaar |
| 49-WNH-1 | Niewiadow | Gesloten opbouw | 15-02-2025 | 5,2 jaar | |
| 49-WNJ-1 | Fendt | Fendt | Caravan | 20-03-2025 | 4,9 jaar |
| 49-WNK-1 | Bürstner | C15-1094 | Niet nader aangeduid | 10-12-2024 | 1,5 jaar |
| 49-WNL-1 | Bürstner | C15-1094 | Niet nader aangeduid | 31-10-2025 | 0,6 jaar |
| 49-WNN-1 | Variant A/s | 2517F3 | Gecond. met temperatuurreg. | 07-02-2025 | 1,3 jaar |
| 49-WNP-1 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 08-02-2025 | 1,3 jaar |
| 49-WNR-1 | Fendt | Bianco 720 | Caravan | 24-01-2025 | 1,3 jaar |
| 49-WNS-1 | Tabbert | W32 | Caravan | 10-02-2025 | 1,3 jaar |
| 49-WNT-1 | Syma | Gesloten opbouw | 12-02-2025 | 1,3 jaar | |
| 49-WNV-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 23-07-2025 | 0,8 jaar |
| 49-WNX-1 | Spindelberger | Cobra | V.vervoer zweefvliegtuigen | 24-02-2025 | 8,6 jaar |
| 49-WNZ-1 | Krone | Huifopbouw | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.