49-WKB-9
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-4-1EOB30-270-) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2023
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 december 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 5 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 740 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,88 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 2615-4-1EOB30-270- | |
| Uitvoering 63/270 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 49-WKB-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
49-WKB-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 49-WKB-3 | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 24-07-2024 | 1,8 jaar |
| 49-WKB-4 | Proline | Veewagen | 15-01-2024 | 2,4 jaar | |
| 49-WKB-5 | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| 49-WKB-6 | Dethleffs | ET2 | Caravan | 13-12-2023 | 11 jaar |
| 49-WKB-7 | Hobby | 460 UFE | Caravan | 13-01-2024 | 2,4 jaar |
| 49-WKB-8 | Kalf | Voor vervoer boten | 15-12-2023 | 2,5 jaar | |
| 49-WKB-9 | Eduard | K4 | Kipper | 23-12-2023 | 2,4 jaar |
| 49-WKD-9 | Hobby | 495 UL | Caravan | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| 49-WKF-9 | Böckmann | KT-F2513/150 | Gesloten opbouw | 26-01-2024 | 2,3 jaar |
| 49-WKG-9 | Knaus | W01 | Caravan | 25-01-2024 | 9,2 jaar |
| 49-WKH-9 | RSA | RSA | Voor vervoer boten | 02-02-2024 | 16 jaar |
| 49-WKJ-9 | Anka | 2PF | Veewagen | 19-02-2024 | 2,3 jaar |
| 49-WKK-9 | Henra | GB | Gesloten opbouw | 06-03-2024 | 2,2 jaar |
| 49-WKL-9 | Eriba | 540 | Caravan | 07-03-2024 | 2,2 jaar |
| 49-WKN-9 | RM Trailer | 4K40 | Voor vervoer boten | 08-03-2024 | 27,3 jaar |
| 49-WKP-9 | Kip | Shelter | Caravan | 03-04-2024 | 2,2 jaar |
| 49-WKR-9 | Ifor Williams | GX | Voor vervoer voertuigen | 11-04-2024 | 2,1 jaar |
| 49-WKS-9 | Knaus | W01 | Caravan | 30-04-2024 | 2,1 jaar |
| 49-WKT-9 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 10-05-2024 | 2,1 jaar |
| 49-WKV-9 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| 49-WKX-9 | Knaus | W01 | Caravan | 01-05-2024 | 2,1 jaar |
| 49-WKZ-9 | Nefra | VWZ35 | Detailhandel/expositiedoel. | 07-05-2024 | 2,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.