32-WHS-3
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3318-4-3EB30-350-) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2017 en november 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2024
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 11 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 783 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3318-4-3EB30-350- | |
| Uitvoering 66/350 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-WHS-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-WHS-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-WHB-3 | Pega | 1350 | Voor vervoer boten | 27-02-2023 | 3,2 jaar |
| 32-WHD-3 | Hobby | 495 UL | Caravan | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 32-WHF-3 | Hulco | HU | Open laadvloer | 03-02-2026 | 0,3 jaar |
| 32-WHG-3 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 21-05-2025 | 1 jaar |
| 32-WHH-3 | Tabbert | W32 | Caravan | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| 32-WHJ-3 | Hulco | HU | Open laadvloer | 24-01-2024 | 2,3 jaar |
| 32-WHK-3 | Henra | KP35 | Kipper | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| 32-WHL-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 04-05-2023 | 3,1 jaar |
| 32-WHN-3 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 04-08-2023 | 2,8 jaar |
| 32-WHP-3 | Hapert | Cobalt | Kipper | 11-05-2023 | 3 jaar |
| 32-WHR-3 | Hobby | 540 UL | Caravan | 02-06-2023 | 3 jaar |
| 32-WHS-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 16-05-2024 | 2 jaar |
| 32-WHS-2 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 20-05-2023 | 3 jaar | |
| 32-WHS-3 | Eduard | K4 | Kipper | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 32-WHS-4 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 15-06-2023 | 3 jaar |
| 32-WHS-5 | Anssems | AN | Kipper | 15-12-2023 | 2,5 jaar |
| 32-WHS-6 | Kuiper | KHA | Niet nader aangeduid | 24-05-2023 | 3 jaar |
| 32-WHS-7 | DE Ryck | DE Ryck | Kipper | 02-06-2023 | 12,6 jaar |
| 32-WHS-8 | Pega | 1800 | Voor vervoer boten | 01-06-2023 | 3 jaar |
| 32-WHT-3 | Henra | BR13 | Open laadvloer | 05-06-2023 | 3 jaar |
| 32-WHV-3 | HMS | Variant 130 | Niet nader aangeduid | 07-06-2023 | 3 jaar |
| 32-WHZ-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 10-07-2023 | 2,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.