22-WL-TX
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2022, dus sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-4-1EB30-250-) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2015 en maart 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2015
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Breedte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 612 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,88 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 2615-4-1EB30-250- | |
| Uitvoering 72/250 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*04 | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 22-WL-TX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
22-WL-TX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 22-WD-TX | Hapert | D3500 | Kipper | 25-05-2009 | 17 jaar |
| 22-WG-TX | Eduard | PL2720 | Open wagen | 02-04-2011 | 15,2 jaar |
| 22-WH-TX | Pega | MP1300-520 | Voor vervoer boten | 23-12-2011 | 14,4 jaar |
| 22-WJ-TX | Hapert | D.... | Kipper | 30-01-2013 | 13,3 jaar |
| 22-WL-TB | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TD | Saris | C2000 | Open laadvloer | 20-06-2015 | 11 jaar |
| 22-WL-TF | Vlemmix | Vbt 1800 | Voor vervoer boten | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| 22-WL-TG | Dethleffs | 2LB | Caravan | 01-04-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TH | Trias | 812-190 | Gecond. met temperatuurreg. | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TJ | Hapert | K.... | Open laadvloer | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TK | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TL | Hobby | 470 KMF | Caravan | 25-04-2015 | 11,1 jaar |
| 22-WL-TN | Van Weel | VW | Niet nader aangeduid | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TP | Knaus | W01 | Caravan | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 22-WL-TR | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open laadvloer | 10-04-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TS | Nugent Trailers | Voor vervoer voertuigen | 09-04-2015 | 11,2 jaar | |
| 22-WL-TT | Fendt | Opal 550 | Caravan | 01-04-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TV | Knaus | W01 | Caravan | 10-04-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TX | Eduard | K4 | Kipper | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 22-WL-TZ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 22-WN-TX | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 12-02-2018 | 8,3 jaar |
| 22-WP-TX | Hapert | At.... | Voor vervoer voertuigen | 01-02-2017 | 9,3 jaar |
| 22-WR-TX | Henra | PL27B-sl | Neerklapbare zijschotten | 27-10-2017 | 8,6 jaar |
| 22-WS-TX | Henra | PL35DS | Neerklapbare zijschotten | 11-10-2018 | 7,6 jaar |
| 22-WT-TX | Hobby | 495 UFE | Caravan | 08-05-2019 | 9 jaar |
| 22-WV-TX | Pacton | Mxd.220 | Open laadvloer | 07-02-2020 | 6,3 jaar |
| 22-WX-TX | Easyline | Kipper | 27-10-2020 | 5,6 jaar | |
| 22-WZ-TX | Pega | 2300 | Voor vervoer boten | 04-06-2021 | 5 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met breedte van 156 cm een gewicht van ± 612 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Saris C2000 | 404 cm | 163 cm | 610 kg |
| Humbaur Garant 2600 | 403 cm | 166 cm | 640 kg |
| Vlemmix Kipper | - | 165 cm | 630 kg |
| Cheval Liberte Cargo Tipper | - | 161 cm | 670 kg |
| Saris PKC | 397 cm | 163 cm | 550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.