06-WGS-5
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3318-4-3EB30-270-) nog 38 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2013 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2023
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 januari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 januari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 4 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 771 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3318-4-3EB30-270- | |
| Uitvoering 63/270 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-WGS-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-WGS-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-WGB-5 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 02-09-2022 | 3,7 jaar | |
| 06-WGD-5 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 15-09-2022 | 3,7 jaar |
| 06-WGF-5 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| 06-WGG-5 | Fendt | Opal 550 | Caravan | 30-09-2022 | 7,3 jaar |
| 06-WGH-5 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 18-10-2022 | 3,6 jaar |
| 06-WGJ-5 | Redwood Global LTD | Forst | Niet nader aangeduid | 24-10-2022 | 3,6 jaar |
| 06-WGK-5 | Humbaur | Htk 3500.37 2016 | Kipper | 09-11-2022 | 3,5 jaar |
| 06-WGL-5 | Henra | KP27 | Kipper | 24-11-2022 | 3,5 jaar |
| 06-WGN-5 | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 01-02-2023 | 3,3 jaar |
| 06-WGP-5 | Saris | Neerklapbare zijschotten | 23-12-2022 | 3,4 jaar | |
| 06-WGR-5 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 12-10-2023 | 2,6 jaar |
| 06-WGS-1 | Henra | GB13 | Gesloten opbouw | 01-07-2023 | 2,9 jaar |
| 06-WGS-2 | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 16-07-2023 | 2,9 jaar |
| 06-WGS-3 | Adria | Alpina 663 HT | Caravan | 10-01-2023 | 3,4 jaar |
| 06-WGS-4 | Proline | Kipper | 10-01-2023 | 3,4 jaar | |
| 06-WGS-5 | Eduard | K4 | Kipper | 07-01-2023 | 3,4 jaar |
| 06-WGS-6 | Vlemmix | Niet nader aangeduid | 03-01-2023 | 3,4 jaar | |
| 06-WGS-7 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 04-01-2023 | 3,4 jaar | |
| 06-WGS-9 | Ifor Williams | HB | Veewagen | 23-08-2023 | 2,8 jaar |
| 06-WGT-5 | Saris | Open laadvloer | 26-10-2023 | 2,6 jaar | |
| 06-WGV-5 | Eduard | K4 | Kipper | 07-03-2023 | 3,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.