01-WLG-3
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 2 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3318-4-3EOB30-300-) nog 420 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2012 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 maart 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 2 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 807 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3318-4-3EOB30-300- | |
| Uitvoering 63/300 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 01-WLG-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
01-WLG-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 01-WLB-3 | Easyline | Kipper | 15-05-2024 | 2 jaar | |
| 01-WLF-3 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 04-06-2024 | 2 jaar |
| 01-WLG-1 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 08-06-2024 | 2 jaar |
| 01-WLG-2 | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 08-06-2024 | 2 jaar |
| 01-WLG-3 | Eduard | K4 | Kipper | 14-03-2025 | 1,2 jaar |
| 01-WLG-4 | Tijhof | TA35-ann | Voor vervoer voertuigen | 31-05-2024 | 2 jaar |
| 01-WLG-5 | Tabbert | W27 | Caravan | 21-08-2024 | 1,8 jaar |
| 01-WLG-6 | Power Trailer | Power-trailer | Gesloten opbouw | 03-06-2024 | 7,3 jaar |
| 01-WLG-7 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 07-06-2024 | 2 jaar |
| 01-WLG-8 | Hobby | 460 UFE | Caravan | 11-07-2024 | 1,9 jaar |
| 01-WLG-9 | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 13-07-2024 | 1,9 jaar |
| 01-WLH-3 | Krone | F | Open laadvloer | 10-06-2024 | 17,5 jaar |
| 01-WLJ-3 | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 18-06-2024 | 1,9 jaar |
| 01-WLK-3 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 29-07-2024 | 1,8 jaar |
| 01-WLL-3 | Henra | MT | Voor vervoer voertuigen | 12-07-2024 | 1,9 jaar |
| 01-WLN-3 | Scanvogn | 420 | Gesloten opbouw | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| 01-WLP-3 | Floor | Axc.327 | Containercarrier | 19-07-2024 | 1,9 jaar |
| 01-WLR-3 | Knaus | W04 | Caravan | 16-08-2024 | 1,8 jaar |
| 01-WLS-3 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 06-09-2024 | 1,7 jaar | |
| 01-WLT-3 | Floor | Axc.327 | Containercarrier | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| 01-WLV-3 | Kalf | Voor vervoer boten | 14-10-2024 | 1,6 jaar | |
| 01-WLX-3 | Wecon | Awz 218 | Afneembare bovenbouw | 25-09-2024 | 9,2 jaar |
| 01-WLZ-3 | Remolques Bonilla | RB2T-2500JB | Veewagen | 03-06-2025 | 1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.