91-WTF-8
Er rijden momenteel 646 Eduard K3's rond in Nederland. Deze K3 komt uit het jaar 2026 en is nu 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Eduard K3 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-3-1EB30-180-) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K3 | 2026
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K3 |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 0,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 mei 2026 |
| Leeftijd | 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 487 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,53 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 2615-3-1EB30-180- | |
| Uitvoering 63/180 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 91-WTF-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
91-WTF-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 91-WTB-8 | Dethleffs | C16-1038 | Niet nader aangeduid | 15-04-2026 | Nieuw |
| 91-WTD-8 | Niewiadow | Detailhandel/expositiedoel. | 17-04-2026 | Nieuw | |
| 91-WTF-1 | Bürstner | C15-1058 | Niet nader aangeduid | 20-04-2026 | 1,9 jaar |
| 91-WTF-2 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 21-04-2026 | Nieuw | |
| 91-WTF-3 | Brendon | BBW1000 | Niet nader aangeduid | 24-04-2026 | Nieuw |
| 91-WTF-4 | Heku | Boottransport | Voor vervoer voertuigen | 22-04-2026 | 20,8 jaar |
| 91-WTF-5 | Knaus | W01 | Caravan | 30-04-2026 | Nieuw |
| 91-WTF-6 | Weijer | W2 | Gesloten opbouw | 23-04-2026 | Nieuw |
| 91-WTF-7 | Veldhuizen | P48-3 | Open laadvloer | 13-05-2026 | Nieuw |
| 91-WTF-8 | Eduard | K3 | Kipper | 07-05-2026 | Nieuw |
| 91-WTF-9 | Ifor Williams | TA | Veewagen | 06-05-2026 | Nieuw |
| 91-WTG-8 | Hapert | G.... | Kipper | 04-05-2026 | 13,9 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 388 x 162 cm een gewicht van ± 487 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Pijnappel JG | 381 cm | 170 cm | 440 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.