60-WPJ-4
Er rijden momenteel 646 Eduard K3's rond in Nederland. Deze K3 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K3 kipper rijden er in dezelfde variant (3116-3-1EB30-150-) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2025 en april 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K3 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K3 |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 346 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,99 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 3116-3-1EB30-150- | |
| Uitvoering 63/150 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-WPJ-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-WPJ-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-WPB-4 | Hapert | Cobalt | Kipper | 28-03-2025 | 1,2 jaar |
| 60-WPD-4 | Adria | Adora | Caravan | 31-03-2025 | 8,9 jaar |
| 60-WPF-4 | Proline | Neerklapbare zijschotten | 03-04-2025 | 1,2 jaar | |
| 60-WPG-4 | Böckmann | DK3218/270 | Kipper | 12-06-2025 | 1 jaar |
| 60-WPH-4 | Anssems | AN | Open laadvloer | 27-10-2025 | 0,6 jaar |
| 60-WPJ-1 | Hulco | HU | Voor vervoer voertuigen | 01-05-2025 | 1,1 jaar |
| 60-WPJ-2 | Trias | 812-190 | Gecond. met temperatuurreg. | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 60-WPJ-3 | Hulco | HU | Open laadvloer | 03-11-2025 | 0,6 jaar |
| 60-WPJ-4 | Eduard | K3 | Kipper | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 60-WPJ-5 | Bürstner | C15P-1041 | Niet nader aangeduid | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| 60-WPJ-6 | Anssems | AN | Open laadvloer | 23-05-2025 | 1 jaar |
| 60-WPJ-7 | Hobby | 660 WFC | Caravan | 23-04-2025 | 4,2 jaar |
| 60-WPJ-8 | Hulco | HU | Open laadvloer | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 60-WPJ-9 | Brian James Trailers | Wheels Enclosed, Vehicle Transporter | Voor vervoer voertuigen | 01-05-2026 | Nieuw |
| 60-WPK-4 | Eriba | 530 | Caravan | 02-05-2025 | 1,1 jaar |
| 60-WPL-4 | Hulco | HU | Open laadvloer | 18-06-2025 | 1 jaar |
| 60-WPN-4 | Saris | Neerklapbare zijschotten | 10-06-2025 | 1 jaar | |
| 60-WPP-4 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 18-06-2025 | 1 jaar |
| 60-WPR-4 | Easy Caravanning | Getaway | Caravan | 06-06-2025 | 1 jaar |
| 60-WPS-4 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 27-11-2025 | 0,5 jaar |
| 60-WPT-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 17-06-2025 | 1 jaar |
| 60-WPV-4 | Bürstner | C16-1038 | Niet nader aangeduid | 05-07-2025 | 0,9 jaar |
| 60-WPZ-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 15-07-2025 | 0,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.