54-WPG-7
Er rijden momenteel 646 Eduard K3's rond in Nederland. Deze K3 komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K3 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-3-1HOB30-135-) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2020 en juni 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K3 | 2025
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K3 |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 400 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,49 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 2615-3-1HOB30-135- | |
| Uitvoering 63/135 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-WPG-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-WPG-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-WPB-7 | Anssems | AN | Open laadvloer | 08-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPD-7 | Böckmann | PHA-p-V3013-160 | Veewagen | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 54-WPF-7 | Cheval Liberte | Gesloten opbouw | 11-04-2025 | 1,1 jaar | |
| 54-WPG-1 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 23-07-2025 | 0,8 jaar |
| 54-WPG-2 | Variant A/s | 1313C2 Basic | Gesloten opbouw | 24-07-2025 | 0,8 jaar |
| 54-WPG-3 | Bürstner | C16-1037 | Niet nader aangeduid | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPG-4 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPG-5 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 19-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPG-6 | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
| 54-WPG-7 | Eduard | K3 | Kipper | 28-06-2025 | 0,9 jaar |
| 54-WPG-8 | Tabbert | W28 | Caravan | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPG-9 | Ifor Williams | HB | Veewagen | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPH-7 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 11-06-2025 | 1 jaar |
| 54-WPJ-7 | Bürstner | C15-1001 | Niet nader aangeduid | 01-05-2025 | 1,1 jaar |
| 54-WPL-7 | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 09-05-2025 | 3,7 jaar |
| 54-WPN-7 | Ifor Williams | CT | Voor vervoer voertuigen | 16-05-2025 | 8,3 jaar |
| 54-WPP-7 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 28-05-2025 | 1 jaar |
| 54-WPR-7 | Eriba | Troll 530 | Caravan | 19-06-2025 | 7 jaar |
| 54-WPS-7 | Bürstner | C15-1013 | Niet nader aangeduid | 19-06-2025 | 0,9 jaar |
| 54-WPT-7 | Esve | Awk 3000 Syntos | Niet nader aangeduid | 23-06-2025 | 0,9 jaar |
| 54-WPV-7 | Heudra | H3000G | Gesloten opbouw | 02-07-2025 | 0,9 jaar |
| 54-WPX-7 | Henra | GP | Gesloten opbouw | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| 54-WPZ-7 | Niewiadow | Voor vervoer voertuigen | 23-07-2025 | 0,8 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 384 x 156 cm een gewicht van ± 400 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Saris B1400 | 390 cm | 147 cm | 440 kg |
| Pijnappel PG-1500 | 383 cm | 163 cm | 380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.