13-WDD-3
Er rijden momenteel 646 Eduard K3's rond in Nederland. Deze K3 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 5 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 5 dagen.
Van deze Eduard K3 kipper rijden er in dezelfde variant (2615-3-1HB40-135-) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2020 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Eduard K3 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K3 | 2021
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K3 |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 december 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 5 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 364 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,49 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 3 | |
| Variant 2615-3-1HB40-135- | |
| Uitvoering 63/135 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0364*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-WDD-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-WDD-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-WDB-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 29-11-2021 | 4,5 jaar |
| 13-WDD-1 | Hobby | 545 | Caravan | 31-03-2022 | 4,2 jaar |
| 13-WDD-2 | Proline | Voor vervoer voertuigen | 04-01-2022 | 4,4 jaar | |
| 13-WDD-3 | Eduard | K3 | Kipper | 09-12-2021 | 4,5 jaar |
| 13-WDD-4 | Saris | Kipper | 21-02-2022 | 4,3 jaar | |
| 13-WDD-5 | Hobby | 540 Kmfe | Caravan | 28-02-2022 | 5,2 jaar |
| 13-WDD-6 | Anssems | AN | Open laadvloer | 02-05-2023 | 3,1 jaar |
| 13-WDD-7 | Anssems | AN | Open laadvloer | 03-02-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDD-8 | Eduard | P4 | Open laadvloer | 19-03-2022 | 4,2 jaar |
| 13-WDD-9 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 28-06-2023 | 2,9 jaar |
| 13-WDF-3 | Hulco | HU | Open laadvloer | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| 13-WDG-3 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 14-01-2022 | 4,4 jaar |
| 13-WDH-3 | Henra | BR27 | Gesloten opbouw | 24-01-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDJ-3 | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 27-01-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDK-3 | Brian James Trailers | TT Transporter | Voor vervoer voertuigen | 11-02-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDL-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 23-02-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDN-3 | Tabbert | W21 | Caravan | 17-02-2022 | 4,3 jaar |
| 13-WDP-3 | Knaus | W04 | Caravan | 21-02-2022 | 6,1 jaar |
| 13-WDR-3 | Eriba | Triton 418 | Caravan | 14-03-2022 | 4,2 jaar |
| 13-WDS-3 | Dethleffs | C16-1059 | Niet nader aangeduid | 31-03-2022 | 4,2 jaar |
| 13-WDT-3 | Peters | PPT | Neerklapbare zijschotten | 08-04-2022 | 4,1 jaar |
| 13-WDV-3 | Pongratz | Pba 1500 G | Voor vervoer boten | 16-04-2022 | 4,1 jaar |
| 13-WDX-3 | Dethleffs | 3EH | Caravan | 07-04-2022 | 4,1 jaar |
| 13-WDZ-3 | MTM | Remvan | Veewagen | 06-04-2022 | 4,3 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 384 x 156 cm een gewicht van ± 364 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Anssems AN | 382 cm | 160 cm | 340 kg |
| Pijnappel PG-1500 | 383 cm | 163 cm | 380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.