93-WKT-4
Er rijden momenteel 65 Eduard A4's rond in Nederland. Deze A4 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard A4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard A4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard A4 | 2024
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | A4 |
| Lengte | 5,60 m |
| Breedte | 2,26 m |
| Hoogte | 0,93 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 april 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 882 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,89 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 4022-4-AKB30-350- | |
| Uitvoering 63/350 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard A4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 93-WKT-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
93-WKT-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 93-WKB-4 | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 20-12-2023 | 2,4 jaar |
| 93-WKD-4 | Saris | Kipper | 05-02-2024 | 2,3 jaar | |
| 93-WKF-4 | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 10-01-2024 | 2,4 jaar |
| 93-WKG-4 | Caravelair | Artica | Caravan | 05-04-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKH-4 | Hapert | Cobalt | Kipper | 19-07-2024 | 1,8 jaar |
| 93-WKJ-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 21-02-2024 | 2,3 jaar |
| 93-WKK-4 | Hobby | 460 SL | Caravan | 11-10-2024 | 4 jaar |
| 93-WKL-4 | Hapert | Cobalt | Kipper | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| 93-WKN-4 | Sirius | Gesloten opbouw | 04-04-2024 | 2,1 jaar | |
| 93-WKP-4 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 20-09-2024 | 1,7 jaar |
| 93-WKR-4 | Böckmann | PHA-p-V3016-240 | Veewagen | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 93-WKS-4 | Anssems | AN | Gesloten opbouw | 13-07-2024 | 1,9 jaar |
| 93-WKT-1 | Knaus | W04 | Caravan | 13-04-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKT-2 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 13-04-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKT-3 | Fendt | 445 | Caravan | 04-04-2024 | 4,1 jaar |
| 93-WKT-4 | Eduard | A4 | Voor vervoer voertuigen | 11-04-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKT-5 | Henra | Henra | Open laadvloer | 06-04-2024 | 14,3 jaar |
| 93-WKT-6 | Adria | Adora, 613HT | Caravan | 02-09-2024 | 10,3 jaar |
| 93-WKT-7 | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 19-04-2024 | 14,9 jaar |
| 93-WKT-8 | Sterckeman | Easy | Caravan | 09-04-2024 | 5 jaar |
| 93-WKT-9 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 12-04-2025 | 1,1 jaar |
| 93-WKV-4 | Dethleffs | 3EK | Caravan | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKX-4 | Eduard | K4 | Kipper | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| 93-WKZ-4 | Hulco | HU | Open laadvloer | 05-09-2024 | 1,7 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 560 x 226 cm een gewicht van ± 882 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hapert Indigo | 560 cm | 218 cm | 860 kg |
| Bohmer EBH | 554 cm | 216 cm | 900 kg |
| Henra MT | 563 cm | 223 cm | 870 kg |
| Ifor Williams GX | 567 cm | 230 cm | 880 kg |
| Henra GB35 | 569 cm | 229 cm | 880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.