84-WSJ-4
Er rijden momenteel 65 Eduard A4's rond in Nederland. Deze A4 komt uit het jaar 2026 en is nu 3 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard A4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard A4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard A4 | 2026
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | A4 |
| Lengte | 5,60 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 0,93 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 februari 2026 |
| Leeftijd | 3 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 803 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,89 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 4020-4-AOB30-350- | |
| Uitvoering 63/350 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*15 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard A4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-WSJ-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-WSJ-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-WSB-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 20-12-2025 | 0,4 jaar |
| 84-WSH-4 | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
| 84-WSJ-1 | Ifor Williams | HB | Niet nader aangeduid | 27-01-2026 | 6,2 jaar |
| 84-WSJ-2 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 84-WSJ-3 | Knaus | W01 | Caravan | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
| 84-WSJ-4 | Eduard | A4 | Voor vervoer voertuigen | 24-02-2026 | 0,3 jaar |
| 84-WSJ-5 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 20-02-2026 | 0,3 jaar |
| 84-WSJ-6 | Caravelair | Sport Line | Caravan | 13-03-2026 | 0,2 jaar |
| 84-WSJ-7 | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | 10-02-2026 | 0,3 jaar | |
| 84-WSJ-8 | Dethleffs | C15-1013 | Niet nader aangeduid | 13-02-2026 | 0,3 jaar |
| 84-WSJ-9 | Adria | Altea 502 UL | Caravan | 07-03-2026 | 0,2 jaar |
| 84-WSK-4 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 07-04-2026 | Nieuw |
| 84-WSL-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 19-02-2026 | 0,3 jaar |
| 84-WST-4 | Eriba /hymer | Touring 630 | Caravan | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
| 84-WSV-4 | Eriba | Triton 420 | Caravan | 20-03-2026 | 9,3 jaar |
| 84-WSX-4 | Tabbert | W21 | Caravan | 03-04-2026 | Nieuw |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 560 x 206 cm een gewicht van ± 803 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peters PPT | 569 cm | 205 cm | 820 kg |
| Ifor Williams GX | 561 cm | 216 cm | 750 kg |
| Ifor Williams LM | 566 cm | 205 cm | 740 kg |
| Henra MG35 | 553 cm | 210 cm | 840 kg |
| Kuiper KTA | 560 cm | 201 cm | 810 kg |
| Kuiphuis K 1 | 555 cm | 215 cm | 860 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.