34-WPX-3
Er rijden momenteel 65 Eduard A4's rond in Nederland. Deze A4 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 6 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Eduard A4 niet nader aangeduid rijden er in dezelfde variant (4020-4-AKB30-350-) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2022 en juli 2024. De nieuwwaarde van deze Eduard A4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 3 juli 2025. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Eduard A4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard A4 | 2022
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | A4 |
| Breedte | 2,06 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 november 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 6 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 juli 2025. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 850 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,89 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 4020-4-AKB30-350- | |
| Uitvoering 63/350 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard A4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 34-WPX-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
34-WPX-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 34-WPB-3 | Fendt | 445 | Caravan | 18-03-2025 | 12,2 jaar |
| 34-WPD-3 | LMC | C15-1010 | Niet nader aangeduid | 24-05-2025 | 8,2 jaar |
| 34-WPF-3 | Knaus | W01 | Caravan | 12-04-2025 | 7,3 jaar |
| 34-WPG-3 | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 34-WPH-3 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 11-08-2025 | 0,8 jaar |
| 34-WPJ-3 | Adria | Action 391 LH | Caravan | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 34-WPK-3 | Adria | Adora 472 UP | Caravan | 02-05-2025 | 1,1 jaar |
| 34-WPL-3 | Hobby | 560 CFE | Caravan | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 34-WPN-3 | Atec | Platform Trailer | Gesloten opbouw | 14-05-2025 | 13,9 jaar |
| 34-WPP-3 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 03-06-2025 | 1 jaar |
| 34-WPR-3 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 04-06-2025 | 1 jaar |
| 34-WPS-3 | Hobby | 495 WFB | Caravan | 17-06-2025 | 1 jaar |
| 34-WPV-3 | Proline | Gesloten opbouw | 30-07-2025 | 0,8 jaar | |
| 34-WPX-1 | Eduard | K4 | Kipper | 05-07-2025 | 0,9 jaar |
| 34-WPX-3 | Eduard | A4 | Niet nader aangeduid | 03-07-2025 | 3,5 jaar |
| 34-WPX-4 | Dethleffs | C3ET | Caravan | 17-07-2025 | 0,9 jaar |
| 34-WPX-6 | Fendt | Tendenza 650 | Caravan | 15-07-2025 | 0,9 jaar |
| 34-WPX-7 | Fendt | 495 | Caravan | 04-07-2025 | 0,9 jaar |
| 34-WPX-8 | Anssems | AN | Kipper | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 34-WPX-9 | Fendt | 495 | Caravan | 12-08-2025 | 2,3 jaar |
| 34-WPZ-3 | Hobby | 460 UFE | Caravan | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met breedte van 206 cm een gewicht van ± 850 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ifor Williams HB | 445 cm | 208 cm | 900 kg |
| Hulco Medax-3 | 736 cm | 215 cm | 870 kg |
| Henra BR13 | 578 cm | 199 cm | 820 kg |
| Hapert Al.... | 699 cm | 215 cm | 930 kg |
| Anssems AN | 575 cm | 215 cm | 900 kg |
| Henra BR | 581 cm | 205 cm | 840 kg |
| Henra PL 35 | 605 cm | 209 cm | 770 kg |
| Vlemmix VG 1350 | 574 cm | 202 cm | 840 kg |
| Anssems Pts 1400-390X188 | 576 cm | 205 cm | 890 kg |
| Henra 9-BR13 | 573 cm | 196 cm | 850 kg |
| Henra PL35ES | 644 cm | 209 cm | 880 kg |
| Bohmer EBH | 554 cm | 216 cm | 900 kg |
| Weijer W2 | 524 cm | 206 cm | 940 kg |
| Hulco HU | 683 cm | 215 cm | 840 kg |
| Anssems Pth 2000-excelente | 445 cm | 215 cm | 780 kg |
| Hapert G.... | 618 cm | 214 cm | 890 kg |
| Atec AT | 489 cm | 216 cm | 870 kg |
| Peters PPT | 569 cm | 205 cm | 820 kg |
| Sallas SE | 466 cm | 212 cm | 860 kg |
| Saris C2700 | 494 cm | 214 cm | 770 kg |
| Henra GP | 576 cm | 206 cm | 810 kg |
| Ifor Williams TB | 707 cm | 208 cm | 870 kg |
| Henra BR20 | 590 cm | 204 cm | 910 kg |
| Brian James Trailers TT Transporter Tilt-bed | 709 cm | 216 cm | 880 kg |
| Peters Transporter | 506 cm | 205 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.