81-WJ-RN
Er rijden momenteel 32 LMC Munsterland Musica 503 E's rond in Nederland. Deze Munsterland Musica 503 E komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 7 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze LMC Munsterland Musica 503 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 503 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC Munsterland Musica 503 E voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 503 E | 2012
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 503 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 oktober 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 7 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.314 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000020C30LM1044 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*05 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle LMC Munsterland Musica 503 E voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-WJ-RN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-WJ-RN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-WF-RN | Hulco | R1 | Open wagen | 09-03-2010 | 16,2 jaar |
| 81-WG-RN | Saris | FK | Gesloten opbouw | 12-01-2011 | 15,4 jaar |
| 81-WJ-RB | Hapert | Al.... | Open wagen | 17-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RD | Humbaur | HK 253516-18S | Gesloten opbouw | 16-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RF | Fendt | Bianco XXX | Caravan | 02-11-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RG | Anssems | Psx 1400-251X153 | Open wagen | 18-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RH | Hoka | C1 | Open wagen | 12-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RJ | Saris | C2000 | Open wagen | 12-12-2012 | 13,5 jaar |
| 81-WJ-RK | Hulco | Medax-2 | Open wagen | 19-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RN | LMC | Munsterland Musica 503 E | Caravan | 26-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RP | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 23-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RR | Hapert | Al.... | Neerklapbare zijschotten | 17-04-2025 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RT | Peters | PP | Gesloten opbouw | 27-10-2012 | 13,6 jaar |
| 81-WJ-RV | TEC | 390 | Caravan | 15-01-2013 | 13,4 jaar |
| 81-WJ-RX | Henra | PL35ES/sl | Open wagen | 29-11-2012 | 13,5 jaar |
| 81-WJ-RZ | Anssems | Bsx 2500-251X130 | Open wagen | 08-12-2012 | 13,5 jaar |
| 81-WK-RN | Saris | B1350 | Open wagen | 23-09-2014 | 11,7 jaar |
| 81-WL-RN | Wilk | 500 | Caravan | 05-02-2015 | 36,3 jaar |
| 81-WN-RN | Fendt | Saphir | Caravan | 22-02-2017 | 9,3 jaar |
| 81-WP-RN | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 28-12-2016 | 9,4 jaar |
| 81-WR-RN | Ifor Williams | GX | Open laadvloer | 30-09-2017 | 8,7 jaar |
| 81-WS-RN | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 21-02-2019 | 7,3 jaar |
| 81-WT-RN | HMS | Variant 130 | Niet nader aangeduid | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 81-WV-RN | Hobby | 540 Kmfe | Caravan | 17-01-2020 | 6,4 jaar |
| 81-WX-RN | Martz | Voor vervoer voertuigen | 15-12-2020 | 5,5 jaar | |
| 81-WZ-RN | Hapert | Cobalt | Kipper | 18-01-2022 | 4,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.314 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Eriba 532 | 737 cm | 230 cm | 1.200 kg |
| Kip 50GB | 704 cm | 228 cm | 1.200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.