25-WH-LT
Er rijden momenteel 309 LMC Munsterland Musica 470 E's rond in Nederland. Deze Munsterland Musica 470 E komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 9 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze LMC Munsterland Musica 470 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 307 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en september 2013. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 470 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC Munsterland Musica 470 E voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 470 E | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 470 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 augustus 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 9 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.209 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,16 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000018A00LM1004 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle LMC Munsterland Musica 470 E voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-WH-LT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-WH-LT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-WB-LT | Hymer | Troll | Caravan | 20-08-2008 | 28 jaar |
| 25-WD-LT | Fendt | 150 | Caravan | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| 25-WG-LT | Hobby | 30 | Caravan | 16-10-2010 | 15,6 jaar |
| 25-WH-LB | Fendt | 150 | Caravan | 21-07-2011 | 14,9 jaar |
| 25-WH-LD | Marlin | 1500 | Voor vervoer boten | 21-09-2011 | 14,7 jaar |
| 25-WH-LF | Henra | KP3Z | Kipper | 27-07-2011 | 14,9 jaar |
| 25-WH-LG | Hobby | 460 LU | Caravan | 03-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LH | Hulco | Medax-2 | Open wagen | 20-09-2011 | 14,7 jaar |
| 25-WH-LJ | Eriba | Hsp 465 | Caravan | 05-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LK | Böckmann | PHC-320175-201-240 | Veewagen | 03-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LN | Serrus | ALAK20 | Kipper | 01-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LP | Fendt | 170 | Caravan | 09-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LR | Knaus | W01 | Caravan | 08-09-2011 | 14,7 jaar |
| 25-WH-LS | Pega | ZB3500-760 | Voor vervoer boten | 10-11-2020 | 5,6 jaar |
| 25-WH-LT | LMC | Munsterland Musica 470 E | Caravan | 23-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LV | Saris | PKC | Kipper | 30-08-2011 | 14,8 jaar |
| 25-WH-LX | Ifor Williams Trailers | Ta.5G-8 | Veewagen | 23-08-2011 | 27,3 jaar |
| 25-WH-LZ | Ifor Williams Trailers | 511 | Veewagen | 18-08-2012 | 13,8 jaar |
| 25-WJ-LT | Fendt | Bianco XXX | Caravan | 01-08-2012 | 13,8 jaar |
| 25-WK-LT | Hapert | R.... | Open laadvloer | 22-11-2013 | 12,5 jaar |
| 25-WL-LT | Böckmann | PHA-p-v-305165-240 | Veewagen | 22-11-2014 | 11,5 jaar |
| 25-WN-LT | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 06-06-2016 | 10 jaar |
| 25-WP-LT | Tabbert | Knaus W62-transport | Caravan | 07-10-2016 | 16,2 jaar |
| 25-WR-LT | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 29-08-2017 | 8,8 jaar |
| 25-WS-LT | Hobby | 540 Kmfe | Caravan | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| 25-WT-LT | Henra | PL27ES2 | Neerklapbare zijschotten | 20-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-WV-LT | Hobby | 30 | Caravan | 24-10-2019 | 19,9 jaar |
| 25-WX-LT | TTH | Easyroller | Voor vervoer boten | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| 25-WZ-LT | Anssems | Psx 2500-325X178 | Neerklapbare zijschotten | 13-07-2021 | 4,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.250 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt Saphir | 744 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 701 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Knaus W01500 | 732 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Kip 47SGb | 668 cm | 229 cm | 1.120 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 455 UF | 661 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Hobby 440 SF | 618 cm | 229 cm | 1.100 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.