76-WG-VL
Er rijden momenteel 169 LMC Munsterland Musica 470 D's rond in Nederland. Deze Munsterland Musica 470 D komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 3 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 2 maanden.
Van deze LMC Munsterland Musica 470 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 168 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2009 en mei 2014. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 470 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC Munsterland Musica 470 D voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 470 D | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 470 D |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 februari 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 3 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.180 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000018A00LM1003 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC Munsterland Musica 470 D voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-WG-VL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-WG-VL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-WB-VL | Hapert | D | Kipper | 08-09-2008 | 17,7 jaar |
| 76-WD-VL | Weijer | W 2000 F | Veewagen | 25-07-2009 | 16,9 jaar |
| 76-WF-VL | Dethleffs | EL3 | Caravan | 15-04-2010 | 16,1 jaar |
| 76-WG-VB | LMC | Munsterland Musica 490 E | Caravan | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VD | Boedelbak | BT 1600 | Open wagen | 17-02-2011 | 15,3 jaar |
| 76-WG-VF | Ifor Williams Trailers | BV85G | Gesloten opbouw | 03-10-2012 | 21,3 jaar |
| 76-WG-VG | Pega | SH1350 | Voor vervoer boten | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VJ | Sterckeman | Alize | Caravan | 09-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VK | Hobby | 30 | Caravan | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VL | LMC | Munsterland Musica 470 D | Caravan | 23-02-2011 | 15,3 jaar |
| 76-WG-VN | Anssems | BSX1 | Open wagen | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VP | Hobby | 460 UFE | Caravan | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WG-VR | Ifor Williams Trailers | GD 6 | Open wagen | 02-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VS | Capron | C 541 | Caravan | 24-05-2011 | 15 jaar |
| 76-WG-VT | Humbaur | HT255121 | Open wagen | 07-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VV | Ifor Williams Trailers | HB | Veewagen | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| 76-WG-VX | Henra | KP3Z | Kipper | 10-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WG-VZ | Anssems | MSX | Open wagen | 10-03-2011 | 15,2 jaar |
| 76-WH-VL | Hertoghs | A2 | Gesloten opbouw | 10-01-2012 | 14,4 jaar |
| 76-WJ-VL | Hobby | 460 UFE | Caravan | 21-02-2013 | 13,3 jaar |
| 76-WK-VL | Hobby | 645 VIP | Caravan | 09-04-2014 | 16,3 jaar |
| 76-WL-VL | Hobby | 460 LU | Caravan | 22-08-2015 | 10,8 jaar |
| 76-WN-VL | Hapert | E.... | Kipper | 29-03-2016 | 10,2 jaar |
| 76-WP-VL | Pijnappel | JG | Open laadvloer | 22-08-2017 | 8,8 jaar |
| 76-WR-VL | Hapert | E.... | Kipper | 10-11-2017 | 8,6 jaar |
| 76-WS-VL | Vlemmix | VBT35-3 | Voor vervoer boten | 27-07-2018 | 7,8 jaar |
| 76-WT-VL | Sun WAY | Voor vervoer boten | 07-05-2019 | 7,1 jaar | |
| 76-WV-VL | Knaus | W01 | Caravan | 18-02-2020 | 6,3 jaar |
| 76-WX-VL | Dethleffs | DC5 | Caravan | 10-03-2021 | 13,8 jaar |
| 76-WZ-VL | Titan Jelsum | Gesloten opbouw | 09-06-2021 | 5 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 24 | 743 cm | 239 cm | 1.260 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 460 UFE | 668 cm | 230 cm | 1.210 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.250 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt Saphir | 744 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 701 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Knaus W01500 | 732 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Kip 47SGb | 668 cm | 229 cm | 1.120 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 455 UF | 661 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs EK3 | 693 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Hobby 440 SF | 626 cm | 229 cm | 1.100 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 390 | 604 cm | 232 cm | 1.130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.