WS-NT-03
Er rijden momenteel 58 LMC 560K's rond in Nederland. Deze 560K komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 december 2005, dus sinds 20 jaren, 5 maanden en 17 dagen.
Van deze LMC 560 K caravan rijden er nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2009. De nieuwwaarde van deze LMC 560 K is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 8 december 2005. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle LMC 560K voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC 560 K | 1997
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | 560 K |
| Breedte | 2,45 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 december 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 jaren, 5 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 december 2005. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.240 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 280 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 560K voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WS-NT-03 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WS-NT-03
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WS-ND-03 | Anssems | BSX1 | Open wagen | 03-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-NF-03 | Solide | 2000 LBU | Open wagen | 02-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-NG-03 | Hapert | AL | Open wagen | 15-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-NH-03 | Saris | P | Open wagen | 21-12-2005 | 20,4 jaar |
| WS-NN-03 | Atlas Copco | 06247 | Compressor | 08-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-NP-03 | Humbaur | HP2003 | Veewagen | 23-05-2007 | 19 jaar |
| WS-NR-03 | Anssems | MSX | Open wagen | 24-12-2005 | 20,4 jaar |
| WS-NS-03 | Henra | ER N | Open wagen | 09-01-2006 | 20,4 jaar |
| WS-NT-01 | Gookar | Gda 2600 | Open wagen | 04-04-2006 | 20,2 jaar |
| WS-NT-02 | Geho | GH 7700 | Kipper | 09-01-2006 | 20,4 jaar |
| WS-NT-03 | LMC | 560K | Caravan | 08-12-2005 | 29,1 jaar |
| WS-NT-04 | Hobby | 460 | Caravan | 28-01-2006 | 20,3 jaar |
| WS-NT-05 | Hobby | 500 | Caravan | 18-02-2006 | 20,9 jaar |
| WS-NT-06 | Zelfbouw | Oprijwagen | Voor vervoer voertuigen | 08-12-2005 | 21,4 jaar |
| WS-NT-07 | Tracon Uden | TM 20 | Afneembare bovenbouw | 08-12-2005 | 20,5 jaar |
| WS-NT-08 | Avento | AGT | Caravan | 20-03-2006 | 20,2 jaar |
| WS-NV-03 | Anssems | BSX1 | Open wagen | 29-03-2006 | 20,2 jaar |
| WS-NX-03 | Floor | FLA-10-18 | Open wagen | 02-01-2006 | 20,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 245 cm een gewicht van ± 1.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 550 | 737 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Dethleffs ET5 | 792 cm | 250 cm | 1.350 kg |
| Knaus W01550 | 754 cm | 246 cm | 1.240 kg |
| Hobby 14 | - | 250 cm | 1.320 kg |
| Tabbert 215562 | - | 247 cm | 1.270 kg |
| Hobby 560 Kmfe | 762 cm | 250 cm | 1.340 kg |
| Eriba 540 | 752 cm | 242 cm | 1.340 kg |
| Tabbert W26540 | 763 cm | 238 cm | 1.330 kg |
| TEC 560K1 | 752 cm | 244 cm | 1.240 kg |
| Eriba 540B | 746 cm | 240 cm | 1.230 kg |
| Eriba 545B | 712 cm | 237 cm | 1.330 kg |
| Tabbert 600 3 | - | 248 cm | 1.360 kg |
| Tabbert W27560 | 784 cm | 250 cm | 1.340 kg |
| Kabe Kabe | 837 cm | 236 cm | 1.360 kg |
| Adria 6B51 | 701 cm | 237 cm | 1.180 kg |
| Adria 6B56 | 746 cm | 248 cm | 1.340 kg |
| Knaus W01580 | 782 cm | 240 cm | 1.280 kg |
| Kabe Safir | 763 cm | 238 cm | 1.340 kg |
| Fendt Opal-xxx | - | 235 cm | 1.340 kg |
| Tabbert 225573 | - | 248 cm | 1.300 kg |
| Hobby 560 | 757 cm | 249 cm | 1.310 kg |
| Tabbert 6603 | - | 247 cm | 1.290 kg |
| Adria 6C51 | 696 cm | 248 cm | 1.210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.