89-WN-DH
Er rijden momenteel 88 LMC 560's rond in Nederland. Deze 560 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 21 dagen.
Van deze LMC Mun Musica 560 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2021. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Musica 560 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Musica 560 E | 2015
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Musica 560 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.324 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,58 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000019A00LM1012 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*08 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-WN-DH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-WN-DH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-WB-DH | Eriba | 465 | Caravan | 03-04-2008 | 18,2 jaar |
| 89-WD-DH | Pacton | 2016 D | Open wagen | 27-10-2008 | 40,9 jaar |
| 89-WF-DH | Kip | Vision | Caravan | 28-07-2009 | 16,8 jaar |
| 89-WG-DH | Caravelair | Ambiance Style | Caravan | 09-06-2010 | 16 jaar |
| 89-WH-DH | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 89-WJ-DH | Tabbert | W28 | Caravan | 26-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WN-DB | Sirius | Gesloten opbouw | 11-06-2015 | 11 jaar | |
| 89-WN-DD | Fendt | Saphir | Caravan | 13-06-2015 | 11 jaar |
| 89-WN-DG | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open laadvloer | 15-10-2015 | 10,6 jaar |
| 89-WN-DH | LMC | 560 | Caravan | 09-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DJ | Sterckeman | Alize | Caravan | 17-06-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DK | Anssems | Bsx 2500-301X150 | Open laadvloer | 07-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DL | Cheval Liberte | Gold One Pullman V2 | Veewagen | 25-09-2015 | 10,7 jaar |
| 89-WN-DN | Saris | C2000 | Open laadvloer | 04-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DP | Henra | MG35.2 | Voor vervoer voertuigen | 02-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DR | Nooteboom | Asdv-40-22 | Open laadvloer | 24-06-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DS | Freewheel | W1 | Voor vervoer boten | 19-08-2015 | 10,8 jaar |
| 89-WN-DT | Caravelair | Antares | Caravan | 01-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DV | Henra | KP3Z.35.3 | Kipper | 20-08-2015 | 10,8 jaar |
| 89-WN-DX | Hapert | R.... | Open laadvloer | 14-07-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WN-DZ | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 29-06-2015 | 10,9 jaar |
| 89-WP-DH | Anssems | Bsx 2500-301X150 | Open laadvloer | 27-05-2016 | 10 jaar |
| 89-WR-DH | Hapert | E.... | Kipper | 11-04-2017 | 9,1 jaar |
| 89-WS-DH | Ifor Williams | LM | Open laadvloer | 20-03-2018 | 8,2 jaar |
| 89-WT-DH | Hapert | E.... | Kipper | 22-10-2018 | 7,6 jaar |
| 89-WV-DH | Anssems | Psx 2000-305X153 | Neerklapbare zijschotten | 03-07-2020 | 5,9 jaar |
| 89-WX-DH | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| 89-WZ-DH | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.324 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Eriba 532 | 737 cm | 230 cm | 1.200 kg |
| Kip 50GB | 704 cm | 228 cm | 1.200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.