13-WF-VT
Er rijden momenteel 88 LMC 560's rond in Nederland. Deze 560 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze LMC Munsterland Musica 560 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2021. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 560 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 560 E | 2010
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 560 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.352 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,58 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000021C30LM3018 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 13-WF-VT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
13-WF-VT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 13-WB-VT | Eriba | Troll 550 GT | Caravan | 05-09-2008 | 17,7 jaar |
| 13-WD-VT | Hobby | 30 | Caravan | 06-06-2009 | 17 jaar |
| 13-WF-VB | Hobby | 30 | Caravan | 08-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VD | Atec | B1 | Open wagen | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VF | Bürstner | 5006 | Caravan | 03-04-2010 | 16,2 jaar |
| 13-WF-VG | Bürstner | Averso | Caravan | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VH | Weijer | WD35-2 | Gesloten opbouw | 13-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VK | Zuidema | P 2 | Veewagen | 06-09-2010 | 15,7 jaar |
| 13-WF-VL | Anssems | BSX1 | Open wagen | 03-05-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VN | Böckmann | PHA-p-v-305130/16 | Veewagen | 31-05-2010 | 16 jaar |
| 13-WF-VP | Hapert | AL | Open wagen | 22-02-2011 | 15,3 jaar |
| 13-WF-VR | Knaus | W01 | Caravan | 27-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VS | Hapert | AL | Open wagen | 08-07-2010 | 15,9 jaar |
| 13-WF-VT | LMC | 560 | Caravan | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VV | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 15-05-2010 | 16 jaar |
| 13-WF-VX | Kabe | Briljant | Caravan | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WF-VZ | Adria | Altea | Caravan | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| 13-WG-VT | Cobra | HR591M | Gesloten opbouw | 24-02-2011 | 20 jaar |
| 13-WH-VT | Hapert | E.... | Kipper | 24-01-2012 | 14,3 jaar |
| 13-WJ-VT | LMC | Mun Musica 470 E | Caravan | 14-02-2013 | 13,3 jaar |
| 13-WL-VT | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| 13-WN-VT | Knaus | W01 | Caravan | 01-04-2016 | 10,2 jaar |
| 13-WP-VT | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 18-02-2017 | 9,3 jaar |
| 13-WR-VT | Marlin | EAB1800 | Voor vervoer boten | 09-11-2017 | 8,6 jaar |
| 13-WS-VT | ECO-trailer | Velocity RS | Voor vervoer voertuigen | 03-08-2018 | 7,8 jaar |
| 13-WX-VT | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 19-12-2020 | 5,4 jaar |
| 13-WZ-VT | Hapert | Azure | Open laadvloer | 15-06-2021 | 5 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.352 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Apero 465 | 703 cm | 232 cm | 1.280 kg |
| Dethleffs EN3 | 791 cm | 230 cm | 1.350 kg |
| Tabbert W24 | 725 cm | 234 cm | 1.370 kg |
| Fendt Opal 515 | 754 cm | 232 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.