07-WG-ZV
Er rijden momenteel 88 LMC 560's rond in Nederland. Deze 560 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 25 dagen.
Van deze LMC Munsterland Musica 560 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2021. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 560 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 560 E | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 560 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.329 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,58 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000019A00LM1012 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 07-WG-ZV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
07-WG-ZV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 07-WB-ZV | Anssems | PSX2 | Open wagen | 04-11-2008 | 17,6 jaar |
| 07-WD-ZV | Dethleffs | EH3 | Caravan | 01-07-2009 | 16,9 jaar |
| 07-WF-ZV | Knaus | W01 | Caravan | 17-08-2010 | 15,8 jaar |
| 07-WG-ZB | Hapert | AL | Open wagen | 11-11-2011 | 14,6 jaar |
| 07-WG-ZD | Atec | C2 | Veewagen | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| 07-WG-ZH | Pega | Z 1800-520 | Voor vervoer boten | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZJ | Hapert | BL | Kipper | 05-04-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZK | Hobby | 540 Ul, Uf, UK | Caravan | 27-04-2011 | 15,1 jaar |
| 07-WG-ZL | Saris | HK | Gesloten opbouw | 05-04-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZP | Berdex | Av.1010 | Veewagen | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZR | Swift Group Limited | Swift | Caravan | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZS | Fendt | 130 | Caravan | 21-01-2012 | 14,4 jaar |
| 07-WG-ZT | Dethleffs | EH3 | Caravan | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZV | LMC | 560 | Caravan | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| 07-WG-ZX | Atec | PB1 | Servicewagen | 06-04-2011 | 15,2 jaar |
| 07-WG-ZZ | Hapert | K | Gesloten opbouw | 30-06-2014 | 11,9 jaar |
| 07-WH-ZV | Saris | C2000 | Gesloten opbouw | 02-03-2012 | 14,2 jaar |
| 07-WJ-ZV | Kip | 37K | Caravan | 05-04-2013 | 17 jaar |
| 07-WK-ZV | Gookar | Gda 2600 | Open laadvloer | 12-04-2016 | 10,2 jaar |
| 07-WL-ZV | Cheval Liberte | Gold One Pullman V2 | Veewagen | 28-07-2015 | 10,8 jaar |
| 07-WN-ZV | Saris | B1350 | Neerklapbare zijschotten | 06-05-2016 | 10,1 jaar |
| 07-WP-ZV | Vanclaes | Voor vervoer boten | 24-03-2017 | 9,2 jaar | |
| 07-WR-ZV | Henra | GB27 | Gesloten opbouw | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| 07-WS-ZV | Vlemmix | VG | Gesloten opbouw | 15-10-2018 | 7,6 jaar |
| 07-WT-ZV | Böckmann | HL-F3218/270 | Neerklapbare zijschotten | 12-06-2019 | 7 jaar |
| 07-WV-ZV | Hobby | 495 UL | Caravan | 25-04-2020 | 6,1 jaar |
| 07-WX-ZV | Hapert | Azure | Open laadvloer | 19-12-2020 | 5,4 jaar |
| 07-WZ-ZV | Ifor Williams | HB | Veewagen | 10-07-2021 | 4,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.329 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Eriba 532 | 737 cm | 230 cm | 1.200 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Apero 465 | 703 cm | 232 cm | 1.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.