WR-SG-83
Er rijden momenteel 227 LMC 530 K's rond in Nederland. Deze 530 K komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2005, dus sinds 20 jaren, 11 maanden en 17 dagen.
Van deze LMC 530 K caravan rijden er nog 226 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en augustus 2008. De nieuwwaarde van deze LMC 530 K is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2005. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle LMC 530 K voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC 530 K | 2003
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | 530 K |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2005. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.130 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk 260 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 530 K voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WR-SG-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WR-SG-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WR-SB-83 | Fendt | 150 | Caravan | 11-06-2005 | 21 jaar |
| WR-SF-83 | Kip | KS 41 | Caravan | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| WR-SG-80 | Hulco | R2 | Open wagen | 15-07-2005 | 20,9 jaar |
| WR-SG-81 | Dethleffs | EH3 | Caravan | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| WR-SG-82 | Hoka | Ebg 1500 | Gesloten opbouw | 15-06-2005 | 21 jaar |
| WR-SG-83 | LMC | 530 K | Caravan | 13-06-2005 | 22,9 jaar |
| WR-SG-84 | Oosterwijk | JOB | Gesloten opbouw | 13-06-2005 | 21,9 jaar |
| WR-SG-85 | Weyer Aanhangers | Bakwagen L | Open wagen | 15-06-2005 | 21 jaar |
| WR-SG-87 | Hobby | 24 | Caravan | 29-06-2005 | 25,7 jaar |
| WR-SH-83 | Delta Caravans | 403D | Caravan | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| WR-SJ-83 | Home-Car | 446H | Caravan | 10-02-2006 | 20,3 jaar |
| WR-SN-83 | Atec | K2-3 | Kipper | 09-09-2005 | 20,7 jaar |
| WR-SP-83 | Humbaur | HP2003 | Veewagen | 22-09-2005 | 20,7 jaar |
| WR-SR-83 | Hobby | 460 | Caravan | 23-06-2005 | 20,9 jaar |
| WR-ST-83 | Hobby | 30 | Caravan | 13-08-2005 | 20,8 jaar |
| WR-SV-83 | Hapert | AL | Open wagen | 17-06-2005 | 21 jaar |
| WR-SX-83 | Hobby | 30 | Caravan | 20-07-2005 | 20,9 jaar |
| WR-SZ-83 | TEC | 390 P1 | Caravan | 23-06-2005 | 20,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 230 cm een gewicht van ± 1.130 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 460 UFE | 668 cm | 230 cm | 1.210 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.210 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Knaus 450 | 659 cm | 227 cm | 1.030 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 701 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Knaus W01500 | 732 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Kip 47SGb | 668 cm | 229 cm | 1.120 kg |
| TEC 490K1 | 665 cm | 229 cm | 1.030 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 455 UF | 661 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Hobby 440 SF | 627 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Bürstner Averso | 705 cm | 231 cm | 1.200 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Hobby 30 | 655 cm | 229 cm | 1.030 kg |
| Dethleffs EK3 | 693 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Bürstner Premio | 674 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Hobby 12 E | - | 230 cm | 1.060 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 390 | 604 cm | 232 cm | 1.130 kg |
| Eifelland E500 | 715 cm | 228 cm | 1.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.