97-WK-XV
Er rijden momenteel 138 LMC 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze LMC Mun Musica 520 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Musica 520 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Musica 520 D | 2014
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Musica 520 D |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,28 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000018A00LM1005 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*10 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-WK-XV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-WK-XV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-WB-XV | Kalf | KBT | Voor vervoer boten | 08-07-2009 | 16,9 jaar |
| 97-WD-XV | Hapert | AL | Open wagen | 17-06-2009 | 17 jaar |
| 97-WF-XV | Kalf | KBT | Voor vervoer boten | 03-06-2010 | 16 jaar |
| 97-WG-XV | Weijer | W 2000 F | Veewagen | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| 97-WH-XV | Fendt | Tendenza XXX | Caravan | 03-03-2012 | 14,2 jaar |
| 97-WJ-XV | Sterckeman | Starlett | Caravan | 30-03-2013 | 15,6 jaar |
| 97-WK-XD | Fendt | Opal 465 | Caravan | 09-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XF | TTH | Easyroller | Voor vervoer boten | 05-04-2014 | 12,2 jaar |
| 97-WK-XG | Henra | PL27ES/sl | Open wagen | 11-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XH | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open laadvloer | 26-05-2014 | 12 jaar |
| 97-WK-XJ | HTS | GTS218 | Containercarrier | 07-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XK | Hobby | 495 UL | Caravan | 23-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XL | Vlemmix | VBT2-2700 | Voor vervoer boten | 11-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XN | LMC | Mun Musica 490 E | Caravan | 19-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XP | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 19-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XR | Fendt | Tendenza 465 | Caravan | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XS | LMC | Mun Musica 470 D | Caravan | 18-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XT | Humbaur | Zephir Mit Polybug | Veewagen | 11-02-2015 | 11,3 jaar |
| 97-WK-XV | LMC | 520 | Caravan | 21-05-2014 | 12 jaar |
| 97-WK-XX | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WK-XZ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-WL-XV | Saris | C2000 | Open laadvloer | 08-12-2015 | 10,5 jaar |
| 97-WN-XV | Dethleffs | 3LE | Caravan | 16-04-2016 | 10,1 jaar |
| 97-WP-XV | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 28-07-2017 | 8,8 jaar |
| 97-WR-XV | Ebo Van Weel | Niet nader aangeduid | 07-12-2017 | 8,5 jaar | |
| 97-WS-XV | Vlemmix | Vbt 1350 | Voor vervoer boten | 05-09-2018 | 7,7 jaar |
| 97-WT-XV | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 27-05-2019 | 7 jaar |
| 97-WV-XV | Weinsberg | W52 | Caravan | 11-03-2020 | 6,2 jaar |
| 97-WX-XV | Vlemmix | Open laadvloer | 25-11-2020 | 5,5 jaar | |
| 97-WZ-XV | Adria | Adora 542 UL | Caravan | 09-07-2021 | 4,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Apero 465 | 703 cm | 232 cm | 1.280 kg |
| Dethleffs EN3 | 791 cm | 230 cm | 1.350 kg |
| Tabbert W24 | 725 cm | 234 cm | 1.370 kg |
| Fendt Opal 515 | 754 cm | 232 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.