88-WG-XJ
Er rijden momenteel 138 LMC 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2014, dus sinds 12 jaren, 2 maanden en 9 dagen.
Van deze LMC Munsterland Musica 520 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 520 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 520 D | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 520 D |
| Lengte | 7,32 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.319 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000021C30LM1008 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 88-WG-XJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
88-WG-XJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 88-WB-XJ | Saris | FK | Gesloten opbouw | 08-10-2008 | 17,6 jaar |
| 88-WD-XJ | Hobby | 30 | Caravan | 10-07-2009 | 16,9 jaar |
| 88-WF-XJ | Trigano | T4402 | Caravan | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| 88-WG-XB | Hapert | E | Kipper | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WG-XF | Humbaur | HK 254018-20P | Gesloten opbouw | 06-04-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XG | Atec | C2 | Veewagen | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XH | Bürstner | Belcanto | Caravan | 16-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XJ | LMC | 520 | Caravan | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WG-XK | ROM | 900 | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | 24-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XL | Kuiper | AST | Servicewagen | 15-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XN | Knaus | W01 | Caravan | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XP | Hapert | Amigo... | Open wagen | 28-06-2012 | 13,9 jaar |
| 88-WG-XR | Burgers | Bam 00-18 | Gesloten opbouw | 14-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XT | Hulco | R2 | Open wagen | 17-06-2011 | 15 jaar |
| 88-WG-XV | Anssems | BSX1 | Open wagen | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WG-XX | Hapert | AL | Open wagen | 20-07-2011 | 14,9 jaar |
| 88-WG-XZ | Fendt | 150 | Caravan | 12-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WH-XJ | Eduard | P4 | Open wagen | 29-06-2012 | 13,9 jaar |
| 88-WJ-XJ | Hapert | K.... | Open wagen | 13-05-2013 | 13 jaar |
| 88-WK-XJ | Knaus | W04 | Caravan | 07-04-2014 | 12,1 jaar |
| 88-WN-XJ | Hobby | 495 UL | Caravan | 26-04-2016 | 10,1 jaar |
| 88-WP-XJ | Tabbert | W31 | Caravan | 25-02-2017 | 11,9 jaar |
| 88-WR-XJ | Henra | PL27ES | Neerklapbare zijschotten | 12-12-2017 | 8,5 jaar |
| 88-WS-XJ | Hapert | LF2 | Open laadvloer | 24-08-2018 | 7,8 jaar |
| 88-WT-XJ | Vlemmix | VBT2-2700 | Voor vervoer boten | 18-05-2019 | 7 jaar |
| 88-WV-XJ | Omme Lift A/s | 1700 EXB | Hoogwerker | 03-03-2020 | 6,2 jaar |
| 88-WX-XJ | Henra | PL27 | Neerklapbare zijschotten | 19-11-2020 | 5,5 jaar |
| 88-WZ-XJ | Hapert | Azure | Open laadvloer | 22-06-2021 | 4,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 732 x 233 cm een gewicht van ± 1.319 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.360 kg |
| Fendt Saphir | 724 cm | 232 cm | 1.340 kg |
| Knaus 550 | 737 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Eriba 532 | 737 cm | 230 cm | 1.200 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Tabbert W24 | 725 cm | 234 cm | 1.370 kg |
| Hobby 540 UFE | 738 cm | 230 cm | 1.390 kg |
| Hobby 24 | 739 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Chateau 546C | 729 cm | 230 cm | 1.200 kg |
| Wilk W42 | 733 cm | 233 cm | 1.260 kg |
| Kip 53GB | 729 cm | 229 cm | 1.270 kg |
| Hobby 540 WLU | 729 cm | 230 cm | 1.350 kg |
| Dethleffs 3EL | 728 cm | 230 cm | 1.280 kg |
| Bürstner Belcanto | 723 cm | 232 cm | 1.260 kg |
| Hobby 540 | 727 cm | 230 cm | 1.400 kg |
| Wilk 114532 | 735 cm | 230 cm | 1.190 kg |
| Kip 53HYb | 730 cm | 229 cm | 1.440 kg |
| Hobby 540 Ul, Uf, UK | 738 cm | 230 cm | 1.300 kg |
| Bürstner Premio Plus | 735 cm | 230 cm | 1.230 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.210 kg |
| Eriba EN 495 | 736 cm | 230 cm | 1.320 kg |
| Kabe Ametist | 730 cm | 234 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs C20-1121 | 722 cm | 233 cm | 1.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.