72-WJ-DV
Er rijden momenteel 138 LMC 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 juni 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 9 dagen.
Van deze LMC Munsterland Musica 520 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 120 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 520 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 520 D | 2012
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 520 D |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 juni 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.339 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000019A00LM1008 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*06 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle LMC 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-WJ-DV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-WJ-DV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-WB-DV | TEC | 390 P1 | Caravan | 11-04-2008 | 18,1 jaar |
| 72-WD-DV | Blomert | T2 | Veewagen | 10-01-2009 | 17,4 jaar |
| 72-WF-DV | Böckmann | C223016-24 | Veewagen | 07-09-2009 | 16,7 jaar |
| 72-WG-DV | Humbaur | Kft 1500 | Open wagen | 24-10-2014 | 11,6 jaar |
| 72-WH-DV | Constructam | Coral 1 | Caravan | 26-04-2011 | 54,9 jaar |
| 72-WJ-DB | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 07-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DD | Saris | C2000 | Kipper | 24-06-2013 | 12,9 jaar |
| 72-WJ-DF | Hati | Kvtr | Veewagen | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 72-WJ-DG | Knaus | W01 | Caravan | 02-04-2012 | 14,2 jaar |
| 72-WJ-DH | Hobby | 455 UF | Caravan | 06-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DJ | Atec | General Purpose Trailer | Voor vervoer voertuigen | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 72-WJ-DK | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 72-WJ-DL | Eriba | Troll 550 | Caravan | 11-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DN | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 03-07-2012 | 13,9 jaar |
| 72-WJ-DP | Brian James Trailers | T-cgt-530 | Open wagen | 21-09-2012 | 13,7 jaar |
| 72-WJ-DR | Blomert | Nairobi | Veewagen | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DT | Knaus | W04 | Caravan | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DV | LMC | 520 | Caravan | 04-07-2012 | 13,9 jaar |
| 72-WJ-DX | Henra | KP3Z | Kipper | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WJ-DZ | Hapert | H.... | Open wagen | 11-04-2012 | 14,1 jaar |
| 72-WK-DV | LMC | Mun Musica 470 D | Caravan | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 72-WL-DV | Hapert | Hv.... | Open laadvloer | 10-11-2014 | 11,5 jaar |
| 72-WN-DV | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 06-07-2015 | 10,9 jaar |
| 72-WP-DV | Web Trailer | Ztfasq 18 PLY | Gesloten opbouw | 28-04-2016 | 10,1 jaar |
| 72-WR-DV | Fendt | Saphir | Caravan | 19-04-2017 | 9,1 jaar |
| 72-WS-DV | Tijhof | TA 19000 | Gesloten opbouw | 01-02-2018 | 8,3 jaar |
| 72-WT-DV | GS | AIC-3600 N | Containercarrier | 26-10-2018 | 7,6 jaar |
| 72-WV-DV | Anssems | Bsx 1350-251X130 | Open laadvloer | 19-07-2019 | 6,9 jaar |
| 72-WX-DV | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 14-05-2020 | 6 jaar |
| 72-WZ-DV | Hapert | Indigo | Open laadvloer | 27-01-2021 | 5,3 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.339 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Fendt Saphir | 771 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Fendt Bianco 515 | 753 cm | 232 cm | 1.420 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Hobby 540 UL | 741 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 658 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Fendt Tendenza 515 | 753 cm | 232 cm | 1.440 kg |
| Fendt 495 | 724 cm | 232 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Fendt Opal 465 | 705 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Knaus 550 | 744 cm | 236 cm | 1.240 kg |
| Tabbert W32 | 726 cm | 232 cm | 1.330 kg |
| Hobby 540 UFF | 740 cm | 230 cm | 1.370 kg |
| Fendt Apero 465 | 703 cm | 232 cm | 1.280 kg |
| Dethleffs EN3 | 791 cm | 230 cm | 1.350 kg |
| Tabbert W24 | 725 cm | 234 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.