88-WH-BH
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen.
Van deze Knaus W62 caravan rijden er in dezelfde variant (62A2LBAP) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en juni 2013. De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 5,92 m |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 977 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,18 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 62A2LBAP | |
| Uitvoering 62A2LBAP | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0290*01 | |
| Plaats chassisnummer r. trekdriehoek |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 88-WH-BH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
88-WH-BH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 88-WB-BH | TEC | 490K1 | Caravan | 02-04-2008 | 18,2 jaar |
| 88-WF-BH | Eduard | PL2720 | Open wagen | 11-09-2009 | 16,7 jaar |
| 88-WG-BH | Eduard | PL2720 | Open wagen | 15-06-2010 | 16 jaar |
| 88-WH-BB | Knaus | W01 | Caravan | 18-08-2011 | 14,8 jaar |
| 88-WH-BD | Anssems | PSX2 | Open wagen | 05-04-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WH-BF | Veldhuizen | P35-2 | Voor vervoer voertuigen | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| 88-WH-BH | Knaus | W62 | Caravan | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WH-BJ | FIT-zel | Euro 00 | Bergingsvoertuig | 06-04-2011 | 19,8 jaar |
| 88-WH-BN | LBT | 1500 GR | Voor vervoer boten | 23-07-2011 | 14,9 jaar |
| 88-WH-BP | Hapert | Al.... | Open wagen | 01-02-2012 | 14,3 jaar |
| 88-WH-BR | LMC | Munsterland Musica 490 E | Caravan | 29-06-2011 | 14,9 jaar |
| 88-WH-BS | Fendt | 170 | Caravan | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WH-BT | Atec | Gesloten Wagen | Gesloten opbouw | 10-06-2011 | 15 jaar |
| 88-WH-BV | Eriba | Triton 430 | Caravan | 06-05-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WH-BX | Henra | PL 2 | Open wagen | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WH-BZ | Hobby | 495 Ul, Uf, UK | Caravan | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| 88-WJ-BH | Fendt | Bianco XXX | Caravan | 16-03-2012 | 14,2 jaar |
| 88-WL-BH | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 17-05-2014 | 12 jaar |
| 88-WN-BH | Tijhof | Tijhof | Voor vervoer voertuigen | 27-05-2015 | 11 jaar |
| 88-WP-BH | Saris | C2700 | Voor vervoer voertuigen | 24-05-2016 | 10 jaar |
| 88-WR-BH | Pacton Trailers | Axz.328 | Gecond. met temperatuurreg. | 21-03-2017 | 9,2 jaar |
| 88-WS-BH | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 16-01-2018 | 8,4 jaar |
| 88-WT-BH | Böckmann | MT3016/350 | Neerklapbare zijschotten | 26-03-2020 | 6,2 jaar |
| 88-WV-BH | Anssems | Psx 2500-305X153 | Neerklapbare zijschotten | 26-06-2019 | 6,9 jaar |
| 88-WX-BH | Saris | B1500 | Open laadvloer | 16-07-2020 | 5,9 jaar |
| 88-WZ-BH | Anssems | Pts 1400-390X188 | Gesloten opbouw | 22-12-2020 | 5,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 592 x 218 cm een gewicht van ± 977 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 400 SF | 590 cm | 220 cm | 980 kg |
| Hobby 390 SF | 584 cm | 217 cm | 1.000 kg |
| Kip Vision | 594 cm | 212 cm | 920 kg |
| Eriba Touring 542 | 599 cm | 210 cm | 990 kg |
| Avento 395 | 600 cm | 218 cm | 910 kg |
| Eriba 530 | 599 cm | 210 cm | 990 kg |
| Adria Action 391 LH | 594 cm | 220 cm | 1.020 kg |
| LMC 390K1 | 585 cm | 222 cm | 880 kg |
| Eriba Future 480 | 602 cm | 212 cm | 900 kg |
| Eriba 390 | 587 cm | 220 cm | 1.020 kg |
| Eriba 540 | 599 cm | 210 cm | 1.000 kg |
| Avento AT395TCb | 600 cm | 219 cm | 990 kg |
| Chateau 403C | 601 cm | 221 cm | 880 kg |
| Caravelair Caravelair | 598 cm | 219 cm | 920 kg |
| Elddis 440 | 584 cm | 218 cm | 950 kg |
| Hobby 400 | 590 cm | 220 cm | 970 kg |
| Sterckeman Sterckeman | 602 cm | 214 cm | 900 kg |
| Kip 41V | 602 cm | 219 cm | 920 kg |
| Hobby 360 | 597 cm | 210 cm | 970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.