41-WJ-HJ
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W62 caravan rijden er in dezelfde variant (62P3HABP) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2012 en oktober 2014. De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2012
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 7,12 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.032 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,29 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE/2 | |
| Variant 62P3HABP | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0420*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 41-WJ-HJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
41-WJ-HJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 41-WB-HJ | Bürstner | 4851 | Caravan | 23-05-2008 | 18 jaar |
| 41-WD-HJ | Hapert | E | Kipper | 08-02-2010 | 16,3 jaar |
| 41-WG-HJ | Bürstner | 4651 | Caravan | 11-08-2010 | 15,8 jaar |
| 41-WJ-HB | Adria | Adiva | Caravan | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HD | Schmitz Gotha | Zcs 18 | Open wagen | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 41-WJ-HG | Hapert | G.... | Open wagen | 28-10-2015 | 10,6 jaar |
| 41-WJ-HH | Knaus | W08 | Caravan | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HJ | Knaus | W62 | Caravan | 19-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HK | Henra | DL35 | Open wagen | 24-09-2012 | 13,7 jaar |
| 41-WJ-HL | Bürstner | Averso | Caravan | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HN | Henra | PL 1 | Open wagen | 23-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HP | Trigano | Silver | Caravan | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HR | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HS | Dethleffs | EV1 | Caravan | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HT | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HV | DE Vries | JV 3500 | Detailhandel/expositiedoel. | 04-06-2012 | 14 jaar |
| 41-WJ-HZ | Henra | PL 2 | Open wagen | 21-08-2012 | 13,8 jaar |
| 41-WK-HJ | Knaus | Knaus | Caravan | 02-07-2013 | 18,8 jaar |
| 41-WL-HJ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 03-09-2014 | 11,7 jaar |
| 41-WN-HJ | Swift Group Limited | Swift | Caravan | 26-09-2015 | 10,7 jaar |
| 41-WP-HJ | Hapert | Al.... | Gesloten opbouw | 25-07-2016 | 9,8 jaar |
| 41-WR-HJ | Hapert | E.... | Kipper | 24-05-2017 | 9 jaar |
| 41-WT-HJ | Ifor Williams | BV | Gesloten opbouw | 23-12-2020 | 5,4 jaar |
| 41-WV-HJ | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 10-09-2019 | 6,7 jaar |
| 41-WX-HJ | Weinsberg | W51 | Caravan | 18-07-2020 | 5,9 jaar |
| 41-WZ-HJ | Saris | Kipper | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 712 x 230 cm een gewicht van ± 1.032 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Eifelland E500 | 715 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Dethleffs 3LE | 717 cm | 230 cm | 1.120 kg |
| Adria Aviva 522 PT | 707 cm | 230 cm | 1.110 kg |
| Chateau 526C | 720 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Home-Car 526H | 720 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| Bürstner 4602 | 710 cm | 225 cm | 1.010 kg |
| Bürstner 4828 | 702 cm | 220 cm | 1.070 kg |
| Wilk W42490 | 709 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| TEC 530 P1 | 710 cm | 229 cm | 1.090 kg |
| Adria 6A51 | 715 cm | 228 cm | 1.060 kg |
| Adria 5207 | 705 cm | 229 cm | 1.020 kg |
| Wilk S500 | 713 cm | 230 cm | 1.040 kg |
| Bürstner 4827 | 704 cm | 220 cm | 950 kg |
| Bürstner 4803 | 707 cm | 230 cm | 1.040 kg |
| Beyerland 526B | 720 cm | 230 cm | 1.100 kg |
| LMC 530 P1 | 717 cm | 229 cm | 1.110 kg |
| Bürstner 4801 | 709 cm | 226 cm | 940 kg |
| Bürstner 4961 | 722 cm | 230 cm | 1.010 kg |
| Sprite 530-2 | 708 cm | 225 cm | 1.130 kg |
| Bürstner 4829 | 703 cm | 220 cm | 970 kg |
| Solifer S 4 | 707 cm | 227 cm | 1.000 kg |
| Tabbert KW01 | 714 cm | 230 cm | 1.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.